+38 (067) 360-24-25    office@welldostudio.com

логотип велдо студіо
Зв’язатись

Зв'язок з нами:

Адреса : м. Львів, Промислова, 50/52

Телефон :‭+380 (93) 118 17 66‬

E-mail : office@welldostudio.com Skype : a_kyrychenko

Головна Сервіси Створення сайтів

Створення веб сайтів

створення сайтів macbook welldo

Наша команда проведе аналіз діяльності Вашої компанії і Ваших
продуктів або послуг і запропонує оптимальний варіант
майбутнього веб-сайту

Ми готові виконати проект будь-якої складності - від сайту-візитки до Інтернет-магазину або порталу

створення сайтів фотограф welldo

Сайт-візитка

Сайт, що подає основну інформацію про Вашу компанію, товари і послуги та контактні дані. Зекономивши на поширенні друкованої продукції про фірму з її прайс-листами, флаєрами та буклетами, власник навіть недорогого сайту-візитки отримує нових клієнтів та ділових партнерів.

Працівники компанії, яка має свій сайт, не відволікаються на телефонні розмови, у яких потрібно часто пояснювати про діяльність фірми, її місцезнаходження та ціни на продукцію чи послуги.

створення сайтів фотограф welldo

Промо-сайт

Промо-сайти створюються для розкрутки, просування конкретного товару, послуги чи бренду. На промо-сторінках подається більш докладна інформація про продукт, його переваги та споживчі властивості.

Метою промо-сторінок є спонукання відвідувачів прийняти рішення про купівлю. Також промо-сайти можуть рекламувати певну подію у рамках проведення рекламної кампанії поза Інтернетом – фестивалі, концерти та інші події суспільного значення.

створення сайтів жінка welldo

Сайт-вітрина

На сайті розміщується повний перелік товарів або послуг, куди можуть входити також фотографії, схеми, інструкції та технічна документація з можливістю роздруку.

За бажанням клієнта у каталозі зазначаються ціни на продукцію чи послуги, а замовлення може здійснюватися за допомогою спеціальної електронної форми, яка дозволяє менеджеру компанії отримувати запит на товар та зайнятися обробкою замовлення у телефонному режимі.

створення сайтів ipad welldo

Інтернет-магазин

У проекті Інтернет-магазину, на відміну від сайту-вітрини чи Інтернет-каталогу, зазвичай є модуль реєстрації на сайті, онлайн замовлення товару, пошук товару, система підбору за фільтрами, зручна система наповнення та синхронізації прайсів постачальників.

Значною перевагою віртуального магазину є необмежені горизонти збуту товару – завдяки банківській системі платежів Ваш потенційний клієнт може знаходитися у будь-якій точці планети, де є Інтернет.

створення сайтів бізнес welldo

Корпоративний сайт

Такий сайт необхідний компанії, у якої широка база клієнтів та розвинена дилерська мережа. Він дає можливість не тільки стратегічно випередити конкурентів завдяки впровадженню нових технологій бізнесу, а й заощадити на операційних витратах та автоматизувати бізнес-процеси компанії.

Комплекс робіт зі створення сайту:

 • Підбір та купівля домену

  Ми допоможемо Вам вибрати унікальне та ефективне доменне ім’я для Вашого сайту, яке буде коротким та легко запам’ятовуватись.

 • Веб Хостинг

  Ми підберемо для Вас надійний хостинг, оптимізова-ний для обслуговування сайтів будь-якого наванта-ження, з ідеальним балансом між сервісом і тарифами.

 • Розробка блок-схеми

  При проектуванні сайту ми у першу чергу звертаємо увагу на те, щоб його структура була інтуєтивно зрозумілою з першого погляду.

 • Дизайн макету

  Ми розробимо макети, які гідно представлять Вашу продукцію чи послуги у мережі Інтернет, а також стануть дієвим маркетинговим інструментом.

 • Верстка та програмування

  При верстці та програмуванні ми використовуємо наступні технології: HTML, CSS, інтерактивні JavaScript та JQuery бібліотеки, Php з використанням бази MySQL.

 • Розробка під мобільні пристрої

  При розробці окремої версії сайту для смартфонів та планшетів ми враховуємо усі особливості навігації для максимально коректного відображення.

Клієнти: