+38 (067) 360-24-25    office@welldostudio.com

логотип велдо студіо
Зв’язатись

Зв'язок з нами:

Адреса : м. Львів, Промислова, 50/52

Телефон :‭+380 (93) 118 17 66‬

E-mail : office@welldostudio.com Skype : a_kyrychenko

Головна Сервіси Підтримка сайтів

Підтримка сайтів

Регулярне оновлення інформації на сайті є необхідним для підтримки позитивного ставлення, як пошукових систем, так і самих відвідувачів.

Адже першим потрібні підтвердження того, що сайт продовжує функціонувати, а другим – привід, щоб повертатись на нього знов і знов.

Текстове наповнення

Ми зможемо у простий та доступний спосіб пояснити відвідувачам Вашого сайту, чим займається Ваша компанія, а також у чому саме полягають основні переваги співпраці з Вами.

Створення контенту відбуватиметься із урахуванням специфіки галузі, в якій працює компанія, та її основних особливостей. Над наповнення кожного з розділів працюватимуть професійні копірайтери, які зможуть підібрати правильні слова та сформувати у відвідувачів позитивне ставлення.

Переклад та локалізація сайтів

Декілька мовних версій сайту забезпечить Вас додатковими відвідувачами та відкриє перед компанією нові перспективи, у тому числі, вихід на міжнародні ринки.

У той час, як адаптовані переклади із вживанням питомих колокацій та урахуванням інших лінгвістичних та культурних особливостей, справить приємне враження на носіїв мови та викличе в них довіру до Вашої компанії та ресурсу.

Оптимізовані тексти

Оптимізовані тексти допоможуть пошуковим системам краще орієнтуватись у наповненні сайту та видавати його в результатах пошуку, як релевантний запитам користувачів.

При чому оптимізовані тексти зовсім не означають беззмістовний набір пошукових запитів. Радше - добре структурований текст, що містить необхідну кількість ключових слів.

Тексти, що продають

Тексти, що продають або «продаючі тексти» містять достатню мотивацію для того, щоб у відвідувачів виникли бажання та потреба придбати Ваш товар чи замовити послуги, та спонукають це зробити просто зараз.

Таким чином, сайт, що їх містить, перетворюється з простого джерела інформації на зручний та вдалий інструмент продажів.

Оновлення розділу новин та ведення корпоративного блогу

Корпоративний блог чи розділ новин можуть просто висіти баластом на сайті та оновлюватись раз на декілька років, а можуть стати одним з ефективних каналів комунікації з цільовою аудиторією.

Залежить від Вашого підходу, регулярності оновлення та актуальності інформації.

Наповнення каталогів для інтернет-магазинів

Каталоги товарів з повними та зрозуміли описами, необхідними технічними характеристиками та якісними зображеннями дозволяють відвідувачам отримувати усю необхідну інформацію, не виходячи з дому.

Клієнти: