+38 (067) 360-24-25    office@welldostudio.com

логотип велдо студіо
Зв’язатись

Зв'язок з нами:

Адреса : м. Львів, Промислова, 50/52

Телефон :‭+380 (93) 118 17 66‬

E-mail : office@welldostudio.com Skype : a_kyrychenko

Головна Сервіси

Сервіси

Створення сайтів

Створення сайтів

Сьогодні Інтернет є одним з найдоступніших і у той же час ефективним способом для просування і розвитку Вашого бізнесу. Створення сайтів - один з основних напрямків діяльності нашої компанії. Ми швидко та якісно розробимо сайт Вашої компанії в Інтернеті, який збільшить потік клієнтів та підвищить Ваші продажі.

Реклама та просування

Реклама та просування

Ми пропонуємо комплекс заходів, який передбачає використання різних інструментів по рекламі та просуванню сайтів. Наші методи базуються виключно на основі веб-аналітики та ефективності основних показників сайту, з метою зниження витрат та підвищення прибутковості Вашого проекту.

Фірмовий стиль

Фірмовий стиль

Ми пропонуємо нашим клієнтам розробку індивідуального фірмового стилю з урахуванням роду діяльності компанії. Вдалий фірмовий стиль здатний залучити й втримати споживача, створюючи при цьому яскраве, позитивне враження про компанію, яке залишається у пам'яті та регулярно нагадує що компанія і товар існує на ринку.

Соціальний маркетинг

Соціальний маркетинг

Просування в соціальних мережах дозволяє створити позитивний імідж компанії, підвищити лояльність споживачів до бренду та нейтралізувати негативні відгуки. Для Вашої компанії ми розробимо індивідуальну стратегію, підберемо інструменти, що відповідають тематиці і особливостям Вашого бізнесу.

Підтримка сайтів

Підтримка сайтів

Ми забезпечимо не лише створення сайту та його просування, а також підтримку його безперебійного функціонування. Ви можете бути впевнені, що рішення для вашого бізнесу надійно та безперебійно працють 24 години на добу та 7 днів на неділю, а система оновлена до актуальної версії та готова до інтеграції нових модулів.