+38 (067) 360-24-25    office@welldostudio.com

логотип велдо студіо
Зв’язатись

Зв'язок з нами:

Адреса : м. Львів, Промислова, 50/52

Телефон :‭+380 (93) 118 17 66‬

E-mail : office@welldostudio.com Skype : a_kyrychenko

Головна Блог веб студії Welldo Все, що необхідно знати про довгу прокрутку
29
вер
Все, що необхідно знати про довгу прокрутку

Все, що необхідно знати про довгу прокрутку

Сторінки з довгою прокруткою − новий тренд у розробці сайтів, який зовсім недавно з’явився в мережі Інтернет.

Деякий час дизайнери та маркетологи вважали, що найважливіший контент (мотивація до дії, контактна інформація) повинен знаходитися “над скролом” − тобто над першим екраном, який бачить відвідувач на сайті, коли ще не користується прокручуванням.

Чимало досліджень доводять, що користувачі із задоволенням прокручують сторінку та переглядають контент за умови, що він є якісним та доречним. На сьогодні сторінки із довгою прокруткою стають популярними та відмінно виглядають, доповнюючи свою функціональність.

 

Візуальний дизайн, який запам’ятовується

Характерною особливістю сторінок такого типу є унікальний візуальний дизайн, основною ціллю якого є втримати інтерес користувачів та мотивувати їх для подальшої прокрутки. Вражаючий фон, правильно підібрані зображення, легкі у прочитанні заголовки та підзаголовки, продумана відстань між розділами − усе це показує, якими ефективними та привабливими можуть бути сторінки із довгою прокруткою, якщо вони правильно оформлені.

Якщо у Вас відмінно розроблена сторінка із довгою прокруткою − це є вагомою перевагою для просування сайту, із цього Ви отримаєте значну користь, а саме − збільшите число конверсій.

Збільшення кількості конверсій

На добре продуманій сторінці користувачі насолоджуються проведеним часом, а, коли показники відмов знижуються, зростає конверсія − це неодноразово доведено багатьма дослідженнями. Чим більше користувачів залишається на сайті, тим вища ймовірність, що вони скористаються закликом до дії.

Відвідувачі Вашого сайту проводять більше часу на ньому, якщо вони у повній мірі зайняті чимось − це ключовий аспект, який може принести прибуток. Виникає питання: Як можуть дизайнери підвищити рівень зайнятості користувачів? 

Існує велика кількість факторів, які допомагають визначити рівень зайнятості користувача, а саме:

  • Перегляди за сесію.
  • Час, проведений на сайті.
  • Частота відвідування ресурсу.
  • Взаємодія із елементами на екрані.
  • Показники відмов.
  • Показники конверсії.

 

Перевагою сторінок із довгою прокруткою є те, що на них можна розміщувати велику кількість контенту для того, щоб спонукати відвідувачів провести більше часу на сайті. Цьому сприяє і сторітеллінг − поняття, яке означає, що сайт повинен розповідати відвідувачам історію − не буквально, а через відчуття, які виникають у момент перегляду. Використання пов’язаних за змістом картинок та текстів або інтерактивний скролінг допомагає читачеві бути не тільки глядачем, але й співучасником.

Використовуйте сторітеллінг на сторінках з довгою прокруткою для того, щоб зацікавити відвідувачів та провести їх до нижньої частини сторінки.

Сторінки із довгою прокруткою відмінно підходять для бізнесу, а тому залишається вирішити, як саме їх створити.

 

Створення сторінки з довгою прокруткою

Правильне розміщення окремих елементів на сторінці − ключ до успіху. Розміщення насправді має велике значення, адже сторінки з довгою прокруткою, як правило, розповідають певну історію, тому усі елементи повинні мати своє місце у певній логічній послідовності.

Якщо шукати зв'язок між усіма сторінками із довгою прокруткою, то найперше, що спадає на думку − це наявність великих зображень у заголовку. Інколи такі зображення є частиною автоматичної каруселі або ж розтягнуті по усій ширині сторінки, часто разом із ними розміщується назва компанії, а також вказується на унікальність пропозиції. Усе це знаходиться над скролом. Якщо Ви починаєте прокручувати, щодалі стає все більш цікавіше!

Де саме застосовується довга прокрутка?

1.На сторінках сайтів, які займаються продажем певного продукту − вони пропонують здійснити тур “продуктом” та показують, як зміниться Ваше життя після того, як Ви скористаєтеся їхньою пропозицією.

2. На веб-сторінках ресурсів, на яких сторітеллінг поєднується із відеороликами для того, щоб всебічно представити продукт та зацікавити відвідувачів.

3. Сторінки з довгою прокруткою можуть стати ідеальними для демонстрації меню у різних закладах харчування: вони призначені для клієнтів, які переглядають те, що згодом зможуть замовити.

4. Сторітеллінг − засіб для ефективного залучення відвідувачів через численні послуги компанії.

 

Чому саме довга прокрутка?

Довга прокрутка − це тенденція у створенні веб-сайтів, яка набуває все більшої популярності, особливо у відомих брендів для пропозиції своїх продуктів та послуг.

Оскільки аудиторія користувачів мобільного Інтернету стрімко зростає, дизайнерам довелося знайти спосіб ефективного відображення контенту на маленьких та вузьких екранах. Сторінки цього типу відмінно працюють як на комп’ютерах, так і на мобільних пристроях. Надалі така тенденція набуватиме все більшої популярності у веб-дизайнерів та спонукатиме замовити сайт саме такого типу.

Залишити коментар

Архів