+38 (067) 360-24-25    office@welldostudio.com

логотип велдо студіо
Зв’язатись

Зв'язок з нами:

Адреса : м. Львів, Промислова, 50/52

Телефон :‭+380 (93) 118 17 66‬

E-mail : office@welldostudio.com Skype : a_kyrychenko

Головна Блог веб студії Welldo Веб-дизайн: створення індивідуального фірмового стилю компанії
23
черв
Веб-дизайн: створення індивідуального фірмового стилю компанії

Веб-дизайн: створення індивідуального фірмового стилю компанії

Графічне оформлення сайту є важливим елементом успіху та прибутковості Інтернет-ресурсу. Сайт з оригінальним дизайном, який не схожий на інші ресурси та не копіює їх, здатний бути конкурентноспроможним та приваблювати цільову аудиторію відвідувачів.

Під веб-дизайном розуміють розробку та графічне оформлення структури сайту, яка забезпечує подальшу зручність користування Інтернет-ресурсом для його відвідувачів. За допомогою веб-дизайну створюється візуальний образ компанії та її діяльності в мережі Інтернет. Унікальний дизайн сайту дозволяє виділити його з-поміж інших ресурсів та привернути увагу великої кількості користувачів.

Створенням дизайну сайту займаються спеціалізовані веб-студії, у яких кваліфіковані спеціалісти, дизайнери, працюють над проектуванням графічного оформлення та інтерфейсів для Інтернет − ресурсів.

Щоб створити інформативний та зручний для користування сайт, веб-дизайнер повинен бути добре ознайомленим із загальними принципами роботи програмістів, знати механізми створення та оформлення різноманітних об’єктів інформаційного середовища Інтернету, володіти знаннями в галузі маркетингу та пошукової оптимізації.

Веб-дизайнер працює із інтерфейсом користувача. Основна його ціль − налагодити двосторонню взаємодію між відвідувачем та Інтернет-ресурсом. Одночасно він намагається створити рекламний продукт, який здатний запропонувати певну інформацію користувачу.

Веб-дизайн спрямований на досягнення таких цілей:

1.Унікальність.

За умов високої конкуренції дуже важливо, щоб оригінальний дизайн сайту відрізняв його від подібних ресурсів та робив його унікальним і несхожим на інші. Для комерційних проектів цей фактор є дуже важливим, адже може значно підвищити прибутковість. Сайт вважатиметься унікальним, якщо в його інтерфейсі були використані оригінальні рішення графіки та кольору, застосовані індивідуальні творчі та художні прийоми.

2. Залучення уваги.

Дизайн сайту повинен привертати увагу якомога більшої кількості користувачів у мережі, сприяти формуванню цільової аудиторії сайту. Оригінальні індивідуально спроектовані графічні елементи вміло поєднані із унікальним контентом допомагають привернути увагу користувачів, збільшити популярність ресурсу. Проте надмірне захоплення деталями та використання однотипних текстів негативно впливає на сприйняття сайту.

3. Донесення інформації.

Веб-дизайн − це спосіб донести до користувачів інформацію, яка розміщується на сайті. Для цього контент ресурсу повинен бути правильно скомпонований та організований, вправно доповнений ілюстраціями для зручності сприйняття та прочитання. Саме тут виявляється майстерність дизайнера у роботі зі шрифтами, міжрядковими інтервалами, довжиною рядків, вибором кольору та багатьма іншими моментами. Дизайн сайту повинен робити акцент на важливості змістового наповнення ресурсу.

4. Зручність користування.

Завдання веб-дизайнера − створити зручний, зрозумілий та привабливий інтерфейс сайту, який сприятиме досягненню кінцевої мети користувача − одержання необхідної інформації чи здійснення покупки. Добре продумана навігаційна система сайту має важливе значення для залучення на його сторінки цільової аудиторії відвідувачів.

Отже, дизайн сайту − це не лише яскраві картинки та легкі для сприйняття тексти, а єдина узгоджена концепція сайту, цілісність сприйняття його художнього образу, його простота, функціональна зручність та логічна послідовність.

Веб-студія Welldo у Львові надає послуги із створення унікального веб-дизайну сайтів: ми пропонуємо розробку індивідуального стилю компанії із врахуванням її роду діяльності, працюємо над створенням фірмового стилю, основними складовими частинами якого є ідентифікація бренду, його впізнаваність, візуальна і смислова єдність та реклама.

Залишити коментар

Архів