+38 (067) 360-24-25    office@welldostudio.com

логотип велдо студіо
Зв’язатись

Зв'язок з нами:

Адреса : м. Львів, Промислова, 50/52

Телефон :‭+380 (93) 118 17 66‬

E-mail : office@welldostudio.com Skype : a_kyrychenko

Головна Блог веб студії Welldo Унікальний контент як інструмент для просування сайту в Інтернеті
31
лип
Унікальний контент як інструмент для просування сайту в Інтернеті

Унікальний контент як інструмент для просування сайту в Інтернеті

Одним із важливих етапів у процесі створення сайту є написання текстів для його сторінок. Уся текстова частина сайту, його інформативне наповнення, у тому числі графіка, фотографії, картинки, відеоролики тощо − об’єднуються під терміном контент, який є вагомим чинником, що впливає на просування сайту в мережі Інтернет.

Контент сайту створюється відповідно до конкретних вимог: він повинен мати певний обсяг, бути максимально інформативним та легким у прочитанні, грамотно та доступно написаним і, звичайно, має періодично оновлюватися. Контент ресурсу створюється відповідно до встановлених правил оптимізації веб-сторінок та алгоритмів роботи пошукових роботів, а його якість та актуальність є запорукою трафіку − залучення користувачів на сайт. Проте найважливіша вимога, якій повинен відповідати контент − це його унікальність. Спробуємо з’ясувати, чому унікальності текстів ресурсу надають таке велике значення.

Унікальний контент − це оригінальні авторські статті, які не мають жодних копій у пошукових системах. Цікаво, що пошукові машини містять у своїй пам’яті унікальні сторінки та мають фільтри для текстів, які повторюються. Саме тому ресурси, які на своїх сторінках розміщують “запозичені тексти”, мають невисокі рейтинги та песимістичний прогноз у пошукових системах.

Вважається, що унікальний контент є ефективним засобом просування сайтів, адже оригінальне текстове наповнення, впорядковане відповідно до основ Seo-оптимізації та навколо семантичного ядра сайту, допомагає ресурсу зайняти перші позиції у пошуковій видачі.

Ресурс з унікальним контентом володіє певним трастом − рівнем довіри з боку користувачів та пошукових машин. Чим вищий траст сайту, тим більший авторитет ресурсу в пошукових системах і тим легше потрапити в ТОП за більшістю потрібних запитів.

Отже, унікальний контент − це незамінна складова частина будь-якого сайту; без якісного інформаційного наповнення сайт не буде розвиватися, а, як наслідок, не буде приносити доходу своєму власникові.

Студія веб-дизайну Welldo пропонує комплекс послуг із реклами та просування сайтів у Львові. Ми здійснюємо технічну підтримку сайту, проводимо пошукову оптимізацію ресурсу, у тому числі методом написання унікальних статтей, а також організовуємо ефективні рекламні кампанії в мережі Інтернет. 

Залишити коментар

Архів