+38 (067) 360-24-25    office@welldostudio.com

логотип велдо студіо
Зв’язатись

Зв'язок з нами:

Адреса : м. Львів, Промислова, 50/52

Телефон :‭+380 (93) 118 17 66‬

E-mail : office@welldostudio.com Skype : a_kyrychenko

Головна Блог веб студії Welldo Створення ідеальної домашньої сторінки
13
січ
Створення ідеальної домашньої сторінки

Створення ідеальної домашньої сторінки

Домашня сторінка створює у відвідувачів перше враження про веб-сайт. Вже на перших етапах необхідно переконатись, що вона має чітку навігацію, корисна та приваблива для потенційних клієнтів. Щоб цього досягти, спочатку треба визначитись з концепцією. Без належного планування з функціонуванням сайту в майбутньому ймовірні проблеми, а у відвідувачів ресурсу залишиться негативне враження. Тому варто приділити увагу наступним пунктам.

 

1. Почніть з написання плану і відповідей на деякі ключові питання

 

Почніть з чистого аркуша і твердого плану. В основі правильного маркетингу лежить грамотно сформована стратегія. Почнемо з визначення того, як саме для вас повинен виглядати успішний сайт та які цілі він має виконувати.

Щоб сформувати план, ви повинні знати відповіді на деякі важливі питання, які допомагають визначити свою цільову аудиторію. Задайте собі ці питання і задокументуйте свої відповіді для того, щоб потім впевнитись, що ви просуваєтесь в правильному напрямку.

 1. Хто є вашою цільовою аудиторією?
 2. Які проблеми чи питання їх цікавлять?
 3. Які послуги, продукти або інформація можуть їм допомогти?
 4. Чому вони повинні звернутись саме до вас?
 5. Який контент ви можете запропонувати в якості додаткової інформації?
 6. Як перетворити відвідувачів на підписників, лідів або покупців?

 

Після того, як ви відповісте на поставлені вище питання, можна буде сформувати деяку стратегію створення сайту. Це допоможе спланувати роботу над сайтом заздалегідь і переконатись, що результат співпадає з поставленими цілями і завданнями.

 

2. Визначення цільової аудиторії свого веб-сайту та створення карти навігації

 

Тепер нам потрібно працювати далі і глибше. Наш наступний крок полягає в чіткому визначенні - хто приходить на ваш сайт. Якщо ми зможемо згрупувати відвідувачів по сегментах, ми зможемо зробити шлях до покупки для них значно простішим.

Приведемо приклади аудиторій:

 • Для сайту університету - майбутні студенти, батьки студентів, існуючі студенти та викладачі.
 • Для взуттєвого магазину - чоловіки, жінки, хлопчики, дівчатка.

 

Знову дістаньте листок паперу та розбийте аудиторії веб-сайту по сегментації цільового ринку на окремі групи. Для кожної групи, визначте наступні основні елементи:

 • Демографія
 • Потреби
 • Пропозиції, які відповідають їхнім унікальним потребам
 • Контент, корисний та цікавий користувачу
 • Заклик до дії, який допоможе перетворити відвідувача в ліда, покупця і т.п.

 

Визначення аудиторій допоможе вам залишатися зосередженим на зручності сайту для відвідувачів. А зручний сайт з гарним дизайном швидше приведе потенційного клієнта до потрібної вам дії.

Тепер, коли відвідувачів розбито по певних сегментах, ми повинні створити карту навігації для кожного.  Цей крок допоможе визначити, що вам потрібно, щоб належним чином забезпечити зручність для відвідувачів, утримати зацікавленість і задовольнити їх потреби. Коли відвідувачі веб-сайтів обслуговуються належним чином, вони щасливі. Щасливі відвідувачі роблять покупки і повертаються ще.

 

3. Проста навігація

 

Ви коли-небудь ходили в новий продуктовий магазин або супермаркет і відчували там себе повністю розгубленими? Так відчувають себе веб-відвідувачі, коли заходять на сайт з поганою навігацією. Навігація має бути інтуїтивно зрозумілою. Відвідувачі потребують такого ж зрозумілого керівництва і напрямків на сайті, як вказівники по розділах в супермаркеті.

Перш ніж заглибитися в дизайн головної сторінки, ви повинні мати сформоване навігаційне меню з визначеними елементами верхнього рівня. Переконайтеся, що вони ясно вказують відвідувачам на основні сторінки, наприклад: «Про нас», «Товари», «Послуги» та «Контакти». Використовуйте загальноприйняті назви. Якщо у вас надмірна кількість елементів навігації, потім треба буде розглянути допоміжне меню, випадаючі списки та інше. Правильно розташовані елементи підвищать відвідувачам зручність та зрозумілість в користуванні сайтом.

4. Заклик до дії

 

Треба визначити, як сайт може принести успіх бізнесу. Які дії мають зробити відвідувачі, перш ніж покинути сайт. Заклики до дії можуть включати в себе:

 • Підписка на розсилку новин
 • Замовлення послуги
 • Публікація коментаря в блозі
 • Поділитись в соціальній мережі
 • Завантаження прайсу чи файлів
 • Перегляд демо-версії продукту чи промо-сайту
 • Запит інформації через контактну форму
 • Здійснення покупки

 

Важливо пам'ятати, що заклики до дії треба визначити на ранній стадії процесу планування, щоб потім враховувати їх при розробці сайту. Обов’язково треба, щоб ці пункти могли бути реалізовані на сайті і згуртовані з іншими елементами, так вони будуть інтуїтивно зрозумілими і виглядатимуть професійно.

Визначившись з потрібними закликами до дій, ви повинні повернутися до початкових цілей та завдань і знову перевірити, чи все йде по плану. Ми повертаємось до цього, тому що багато людей так грузнуть в дизайні, що повністю забувають про свої початкові цілі і завдання.

 

5. Короткий огляд «Хто ви і що робите»

 

Домашня сторінка повинна мати текст. Не тонну тексту, але достатньо для того, щоб дати відвідувачам короткий огляд того, хто ви і що ви робите. Зробіть цей контент коротким і лаконічним, але в той же час інформативним.

Мета на даному етапі - написати текст, який легко засвоюється відвідувачами і допомагає їм впевнитись, що вони знаходяться в потрібному місці. Це дозволить їм зробити паузу, переглянути ще раз навігацію і перейти до інших областей веб-сайту.

 

6. Створення схеми та макету

 

Наш наступний крок полягає у створенні макету вашої домашньої сторінки. Чому це так важливо? Тому що треба визначити оптимальну тематику, яка відповідає вашим цілям і потребам відвідувачів. Зосередження уваги на відвідувачів і їхніх потребах, принесе вам успіх протягом проектування і розробки веб-сайту. Найміть професіонала для створення унікального юзерфрендлі сайту для вашого бізнесу.

 

7. Заповнення контентом

 

Люди скануватимуть інформацію на головній сторінці, тому треба зробити зміст зрозумілим і легким для читання. Ось кілька питань, які ви можете використовувати, щоб перевірити чи відповідає контент поставленим цілям:

 1. Чи відповідає сторінка інтересам цільової аудиторії?
 2. Чи чітка навігація?
 3. Чи відповідає вона ключовим моментам, які ми визначили раніше?
 4. Чи допоможе вона досягнути цілей і завдань, визначених спочатку?

 

Важливо, щоб відповіді на ці питання були позитивними. Час і зусилля, які витрачаються на стадії розробки веб-сайту, зменшують ймовірність проблем в майбутньому.

Дизайн Welldo Studio

Ми, професійна веб-студія Welldo, залюбки допоможемо вам у:

 

 • купівлі домену та підборі веб-хостингу;

 • розробці блок-схеми та створенні дизайн макету;

 • верстці та програмуванні;

 • наповненні веб-сайту якісним контентом.

 

Будь ласка, зв’яжіться з нами для аналізу вашого бізнесу та безкоштовної консультації.

Коментарі (1)

 • 3 лютого 2016 р.
  Цікава стаття! Але мені здається це все планування потребує багато часу.

Залишити коментар

Архів