+38 (067) 360-24-25    office@welldostudio.com

логотип велдо студіо
Зв’язатись

Зв'язок з нами:

Адреса : м. Львів, Промислова, 50/52

Телефон :‭+380 (93) 118 17 66‬

E-mail : office@welldostudio.com Skype : a_kyrychenko

Головна Блог веб студії Welldo Сторінка компанії Вконтакте
17
бер
Сторінка компанії Вконтакте

Сторінка компанії Вконтакте

Представити компанію Вконтакте можна за допомогою групи або публічної сторінки. Вибір залежить лише від мети, яку ви переслідуєте та засобів, якими збираєтесь її досягти. Причому цей вибір – найперше, що доведеться зробити для просування у Вконтакте. Попри схожість і не чисельні відмінності між групами та публічними сторінками, різниця між ними все-таки є, і є доволі відчутною. Вона починається хоча б з того, за яким принципом навколо акаунту вашої компанії гуртуватимуться люди та яким чином ви збираєтесь будувати стосунки з аудиторією – за принципом закритої чи відкритої спільноти за інтересами, де всі, навіть шанувальники можуть ділитись своїми думками та контентом, чи все-таки за принципом офіційного представництва та речника компанії у вк, де подача контенту є односторонньою та відбувається виключно з вашого боку.

Від того, який саме тип спільноти ви оберете, також залежатиме і її зовнішній вигляд та функціонал. Якби дивно це не звучало, але саме група, а не публічна сторінка, надає компаніям більше можливостей. Тут ви можете і оформити стартову сторінку на власний розсуд, і створити внутрішні сторінки зі зручною навігацією та структурованим меню, і безпосередньо спілкуватись зі своєю цільовою аудиторією. Щодо реклами та просування акаунту компанії безпосередньо Вконтакте, то попри однакові можливості для платної реклами спільнот обох типів, безкоштовне органічне просування все-таки швидше та простіше відбувається саме для спільнот. По-перше, посилання на них завжди доступні на сторінках користувачів, які вже підписались, а по-друге, всі записи з публічної сторінки автоматично з’являються у стрічці новин, а активності підписників та функція “поділитись з друзями” дозволяють дописам спільнот ширитись вірусним шляхом. Утім, який би варіант Ви не обрали, соціальна мережа дозволяє переводити публічні сторінки в групи і навпаки без втрати підписників.

Після того, як Ви визначитесь із форматом сторінки, також слід визначитись із її концепцією і з тим, який контент та з якою періодичністю Ви в ній публікуватимете. Це залежить від специфіки Вашого бізнесу та формату сторінки, проте набір постів зазвичай є більш-менш стандартним: новини компанії, корисні та розважальні пости, поради підписникам та матеріали, орієнтовані на продаж. Попри те, що Ваша мета — продати свій товар або послуги, - найбільшу увагу на сторінці Вконтакте слід приділити саме корисному контенту, у той час як «продаючих» текстів має бути не більше 30%. Адже якщо Ваша спільнота не буде цікавою користувачам, вони її незабаром залишать.

Щодо залучення аудиторії, то її нарощення у Вконтакте може відбуватись не тільки органічно за допомогою реальних друзів та зацікавлених у тематиці осіб, але й з використання програм, що підтягують ботів на перший час та створюють видимість активності сторінки. Найкращі ж результати принесе контент із вірусним потенціалом, який Ви можете створити самі або звернутись за допомогою до професіоналів.

Більше про соціальний маркетинг читайте у відповідному розділі.

Залишити коментар