+38 (067) 360-24-25    office@welldostudio.com

логотип велдо студіо
Зв’язатись

Зв'язок з нами:

Адреса : м. Львів, Промислова, 50/52

Телефон :‭+380 (93) 118 17 66‬

E-mail : office@welldostudio.com Skype : a_kyrychenko

Головна Блог веб студії Welldo Соціальна мережа Google+
10
лип
Соціальна мережа Google+

Соціальна мережа Google+

Google Plus (Google+) − це соціальна мережа від компанії Google, доступна широкому загалу із січня 2012 року. На сьогоднішній день мережа налічує близько 250 млн. користувачів, однак, як свідчать дослідження, більшість із них проводять у ній досить мало часу, тільки періодично відвідуючи свій аккаунт. Така тенденція може тлумачитися двояко: більшість користувачів вже пристосувалися до раніше створених та розкручених соцмереж або ж ще не зовсім вивчили та розпізнали нові можливості, запропоновані Google+.

Google Plus додається до решти служб Google, таких як Gmail, YouTube і Blogger, та надає можливість користуватися популярними у мережах функціями (обмін коментарями, музикою, фотографіями, спілкування у відеочаті тощо), однак має ряд відмінних особливостей.

Що ж нового пропонує Google+ своїм користувачам?

  • Круги − спосіб розмежування друзів, колег, членів сім’ї у відповідні категорії. Особам, які належать до різних кругів, обмежується доступ до опублікованої інформації. Цікаво, що кожному користувачу надається можливість створювати свої власні круги.
  • Теми − обмін інформацією між однодумцями (спілкування на теми захоплень та спільних інтересів).
  • Відеозустрічі − можливість спілкування з користувачами своїх кругів в режимі живого відеочату та організовувати групові конференції та відеотрансляції завдяки інтеграції з  YouTube.
  • Кнопка +1 − інструмент рекомендацій − дозволяє отримувати інформацію про уподобання користувачів та відповідно до цього підбирати потрібний контент (так званий механізм персоналізованого пошуку).

 

Соціальна мережа Google+ створює ряд можливостей для використання її у комерційних цілях. До основних переваг Google Plus як інструменту для ведення бізнесу зарахуємо:

  1. Поширення контенту − публікування та поширення матеріалів серед підписників.
  2. Зворотній зв'язок із аудиторією − зацікавлення аудиторії користувачів діяльністю своєї компанії та, як результат, − залучення її до взаємодії.
  3. Розширення аудиторії − можливість проводити різноманітні маркетингові заходи та, завдяки механізму кругів, направляти їх на конкретну цільову групу користувачів.
  4. Проведення відеозустрічей − інструмент, за допомогою якого можна залучити клієнтів на особистісному рівні, а також проводити тематичні семінари, тренінги, вести переговори з клієнтами.
  5. Завдяки персоналізовану пошуку соціальна мережа Google+ може впливати на результати пошуку у системі Google. Саме тому її можна використовувати для просування компанії, бренда чи продукта за рахунок користувачів із спільними інтересами.

 

Для просування бренду у соцмережі Google+ передбачені спеціальні бізнес-аккаунти, в яких можна вказувати усю доступну інформацію про компанію. Для прив’язки сайта компанії до аккаунта необхідно розмістити кнопку Google+ на сайті − саме це дозволить сторінці стати офіційним представником конкретного бренда у соц мережі.

Просування в соціальних мережах, зокрема в Google+, сприймається не як розкіш, а як пряма необхідність, адже має високу ефективність та позитивно впливає на загальне просування сайту в мережі Інтернет та залучає на сайт цільових відвідувачів − потенційних покупців.

Наша компанія пропонує послуги із соціального маркетингу − ми працюємо для популяризації Вашого бренду у соціальних мережах, впроваджуємо ефективну стратегію залучення цільових відвідувачів на Вашу сторінку та зацікавлені у збільшення Ваших продажів. 

Залишити коментар