+38 (067) 360-24-25    office@welldostudio.com

логотип велдо студіо
Зв’язатись

Зв'язок з нами:

Адреса : м. Львів, Промислова, 50/52

Телефон :‭+380 (93) 118 17 66‬

E-mail : office@welldostudio.com Skype : a_kyrychenko

Головна Блог веб студії Welldo Раптом ви не знали: 5 маловідомих «фішок» Facebook
28
лип
Раптом ви не знали: 5 маловідомих «фішок» Facebook

Раптом ви не знали: 5 маловідомих «фішок» Facebook

Часто жартують, що ранок сучасної людини починається не з кави, а з новинної стрічки у Facebook. Без сумніву, у цьому жарті є доля правди. Для того, щоб користувачі більше часу проводили на своїх акаунтах, творці соцмережі намагаються затримувати їх цікавими «фішками», розвагами, нововведеннями у налаштуваннях. Багато чого залишається поза увагою користувачів. Ми підготували інформацію про 10 маловідомих функцій у Facebook, які урізноманітнять або полегшать ваше «соцмережне» життя.

1. Вимкнути автовідтворення відео

Одним кліком можна додати спокою у свою новинну Facebook-стрічку. Щоб вимкнути автоматичне відтворення відеороликів, потрібно зайти у «Налаштування» і знайти у лівій колонці пункт «Відео». У розділі «Автозапуск відео» задайте потрібні вам параметри.

2. Вимкнути статус «Прочитано» у повідомленнях

Звичайно, нікому не приємно, коли повідомлення ігнорують. Якщо ви не з тих, хто може холоднокровно залишати повідомлення без відповіді, скористайтеся розширенням для браузера. Таким чином ви вимкнете у десктопній версії Facebook статус повідомлень «Прочитано/ Не прочитано». Для браузера Chrome – це Facebook Unseen. Для браузерів Firefox і Explorer - Chat Undetected.

 

 

 

3. Прочитати приховані повідомлення

Хтозна, можливо, вас запрошували на роботу мрії або ж освідчувались у коханні, але ви про це навіть не здогадуєтесь. Чому? Відповідь проста: усі повідомлення від користувачів, які не є вашими FB-друзями, поміщаються в окремій папці і соцмережа не повідомляє вас про ці запити.

Для того, щоб прочитати ці повідомлення, потрібно знайти у месенджері вкладку «Запити» (вона розташована поряд із основними повідомленнями).

 
 

 

4. Зробити пост невидим для конкретної людини

Скільки прекрасних постів пропадає через те, що ми боїмось «зачепити» одного з друзів у Facebook! Але у видимості статусів є розширені налаштування (див. фото). Тепер ви можете публікувати навіть нарізкіші та найемоційніші думки.

5. Зіграти у шахи чи баскетбол у месенджері

Не так довно стало відомо, що у Messenger Facebook можна грати в ігри. Для того, щоб зіграти з другом у шахи, потрібно надіслати йому у Messenger (як в мобільній, так і у веб-версії) повідомлення з паролем @fbchess play. У чаті відразу ж з'явиться шахівниця. Для того, щоб розібратися із пересуванням фігурок, можна скористатися інструкцією (для цього введіть пароль @fbchess help у поле для листування).

З баскетболом простіше: надсилаєте другу у повідомлення емодзі баскетбольного м’ячика, він клікає на м'ячик і закидає хоч цілий день двохочкові у своє задоволення. А ви натомість радітимете його успіхам – регулярні звіти про те, як ваш товариш стає Майклом Джорданом, надсилатимуться вам у тому ж чаті.

Залишити коментар

Архів

Теги