+38 (067) 360-24-25    office@welldostudio.com

логотип велдо студіо
Зв’язатись

Зв'язок з нами:

Адреса : м. Львів, Промислова, 50/52

Телефон :‭+380 (93) 118 17 66‬

E-mail : office@welldostudio.com Skype : a_kyrychenko

Головна Блог веб студії Welldo Подзвони мені у Facebook!
18
трав
Подзвони мені у Facebook!

Подзвони мені у Facebook!

«Алло, ну давай Facebook мій, дзвони, дзвони, дзвони»

Отак, майже словами гурту Бумбокс, ми хотіли б розповісти вам про корисні можливості мессенджеру від Facebook. Не тільки писати, але й дзвонити!  Відома соціальна мережа вже давно створила можливість телефонувати друзям через власний додаток. З першого погляду наче нічого нового. Багато додатків на різних операційних системах виконували цю функцію. Але подивимось глибше.

Здається, все йде до того, що із простої соціальної мережі день за днем Facebook переростає в гіганта, який полонить всесвіт.  Здається, що Facebook, немов якийсь завойовник, забирає собі країни (читай – функції) та робить правителів тих країн ( читай – інші додатки) непотрібними.

Якщо улюблена соціальна мережа, в яку я заходжу кожен день дає мені можливість дзвонити, то навіщо мені старі Skype, Viber тощо.  Розумно та без поспіху Facebook витісняє конкурентів.

Більш того, подібний крок може стати викликом для мобільних операторів. Так, скажімо, закордоном, при наявності широкої сітки WiFi або якісного мобільного інтернету, можна не використовувати кошти для дзвінків.

Одразу згадується відома фраза з радянського фільму «Москва сльозам не вірить»: «З часом телебачення переверне життя всього людства. Нічого не буде: ні кіно, ні театру, ні книг, ні газет – одне суцільне телебачення!» То чи не став Facebook телебаченням нашого часу?

Щиро ваші, Welldo Studio!

 

Залишити коментар