+38 (067) 360-24-25    office@welldostudio.com

логотип велдо студіо
Зв’язатись

Зв'язок з нами:

Адреса : м. Львів, Промислова, 50/52

Телефон :‭+380 (93) 118 17 66‬

E-mail : office@welldostudio.com Skype : a_kyrychenko

Головна Блог веб студії Welldo Переваги сторінки у Facebook
07
бер
Переваги сторінки у Facebook

Переваги сторінки у Facebook

Створити сторінку компанії в facebook – все одно, що оголосити світу про те, що ти існуєш. Згідно зі статистичними даними, ще у жовтні 2012 року, фейсбуком користувалась кожна 7 людина на землі. Тоді кількість користувачів перетнула межу в 1 мільярд, побивши всі можливі і неможливі рекорди інших соціальних мереж та популярних сайтів. Власне, це і є перша і основна перевага наявності сторінки на facebook. Тут є якщо не кожен, то кожен сьомий. І якщо сторінки Вашої компанії немає у facebook, то і компанії для них просто не існує. 

Наявність прямого контакту зі споживачами відкриває нові можливості для обговорення товарів та послуг, проведення опитувань та можливості отримувати реальні відгуки реальних споживачів, а також оперативно реагувати на будь-які скарги чи пропозиції, нейтралізуючи конфліктні ситуації від самого їхнього початку чи надаючи ті послуги чи товари, яких дійсно бракує Вашим споживачам. 

Розвинутий функціонал, можливості таргетингу та інших корисних та зручних опцій, створених спеціально для проведення рекламних кампаній у facebook, перетворили мережу на один з найзручніших та найефективніших рекламних майданчиків, для користування яким варто лише зареєструвати свою компанію.

Аналітика facebook дозволяє не лише оцінювати успішність реклами та просування, але й отримувати соціально-демографічні дані та інформацію про зацікавлення прихильників. Таким чином Ви знатимете абсолютно все, що потрібно, про свою реальну, а не гадану чи бажану цільову аудиторію.

Сторінка на facebook дозволяє залучати до взаємодії з брендом необмежену кількість осіб завдяки різноманітним конкурсам та акціям, іграм та додаткам, створеним спеціально для соціальної мережі. При чому, залучати у абсолютно ненав’язливий спосіб. 

До того ж, вона надає можливості для поширення вірусного контенту та вірусного маркетингу, який у facebook починається з того, що хтось «лайкає» Вашу сторінку, і це видно всім його друзям. Те саме відбувається з кожним Вашим постом.

Зрештою, оновлення сторінки на facebook – один з найкращих способів доносити всю важливу та актуальну інформацію до споживачів, адже ніхто не відвідує сайти улюблених компаній щодня, у той час як перегляд стрічки новин у facebook є доволі звичним заняттям для багатьох користувачів інтернет. 

Залишити коментар