+38 (067) 360-24-25    office@welldostudio.com

логотип велдо студіо
Зв’язатись

Зв'язок з нами:

Адреса : м. Львів, Промислова, 50/52

Телефон :‭+380 (93) 118 17 66‬

E-mail : office@welldostudio.com Skype : a_kyrychenko

Головна Блог веб студії Welldo Переваги наявності сторінки Вконтакте
07
бер
Переваги наявності сторінки Вконтакте

Переваги наявності сторінки Вконтакте

Багато хто говорить, що Вконтакте – це такий собі клон чи-то аналог facebook, однак для компаній з СНД в нього є певні доволі очевидні переваги перед своїм прототипом. Адже попри, те що загальна кількість користувачів Вконтакте є значно меншою, ніж у facebook, саме Вконтакте є найпоширенішою соціальною мережею на наших теренах. Що дасть Вашій компанії сторінка Вконтакте? 

  1. Зростання поінформованості про компанію та, відповідно, кількості потенційних клієнтів чи споживачів. Вконтакте має найбільше охоплення російськомовної та україномовної аудиторії, а отже, добре підходить для популяризації українських брендів. 
  2. Сприятливе ставлення цільової аудиторії та можливість комунікувати із представниками компанії у будь-який зручний для споживачів час.
  3. Краще розуміння потреб клієнтів завдяки безпосередньому спілкуванню з ними. Фактично люди самі поділяться своїми потребами та бажаннями з Вами та розкажуть, що треба зробити, щоб вони купували більше. 
  4. Можливість впливати на відгуки про компанію в інтернеті та її сприйняття в цілому. Маючи сторінку у Вконтакте, Ви зможете не лише побачити обговорення Вашої компанії, але й впливати на нього. Контролюючи розмови та скеровуючи їх в правильне русло, публікуючи «правильні» пости Ви зможете перетворити «слабкі сторони» компанії на її переваги чи особливості. 
  5. Трансляція реклами лише певній категорії осіб, що робить її більш адресною та ефективною. Вконтакте дозволяє до дрібниць визначати, хто саме побачить Вашу рекламу та коли і де її краще за все показувати, що допомагає досягнути найкращого результату при обмеженому бюджеті. 
  6. Популярність сторінки у Вконтакте також збільшить кількість відвідувачів офіційного сайту компанії. Динаміка переходів з соціальних мереж буде помічена пошуковими системами і позитивно позначиться на результатах видачі. 
  7. Зрештою, при правильному підході, сторінка Вконтакте може доповнити  сайт. Функціонал сервісу настільки розвинений, що може перетворити звичайну сторінку на інтернет-магазин, у той час, як віддача відвідувачів тут є значно вищою. 

 

Залишити коментар