+38 (067) 360-24-25    office@welldostudio.com

логотип велдо студіо
Зв’язатись

Зв'язок з нами:

Адреса : м. Львів, Промислова, 50/52

Телефон :‭+380 (93) 118 17 66‬

E-mail : office@welldostudio.com Skype : a_kyrychenko

Головна Блог веб студії Welldo Переваги акаунту в YouTube
07
бер
Переваги акаунту в YouTube

Переваги акаунту в YouTube

YouTube – найпопулярніший відеохостінг та третій за відвідуваністю сайт в світі. Створений для поширення відео звичайних споживачів і самою своєю назвою апелюючий до цього (українською її можна було б адаптувати як «ТИлевізор»), він швидко набрав популярності та перетворився на зручний та ефективний інструмент smm-маркетингу. Акаунт у YouTube, а також регулярне оновлення відео дозволяють популяризувати будь-який бренд чи компанію, чим би вони не займались. Згідно нашого досвіду по соціальному маркетингу

  1. Відео на YouTube – це майже гарантоване потрапляння на першу сторінку видачі Google. Ролики відображаються серед перших результатів пошуку, що дозволяє виходити в топ, незалежно від того, яку позицію займає сайт і чи є він у Вас взагалі.
  2. Ресурс дозволяє створювати брендовані сторінки та оформляти їх згідно фірмового стилю, що позитивно позначається на впізнаваності компанії та просуванні бренду в соціальних мережах.
  3. Відео є чи не найкращим способом генерування та передачі контенту. Воно дозволяє показати товар чи послугу в дії, продемонструвати сильні сторони та переваги, а також проблеми, які можна вирішити чи усунути за їхньою допомогою.
  4. Навчальні ролики чи питання-відповіді допоможуть сформувати образ фахівця в певній сфері та компанії, що піклується про своїх клієнтів та покупців.
  5. Гарантія того, що Ваше звернення побачать не тільки актуальні клієнти чи споживачі, адже просування в YouTube відбувається і за рахунок конкурентів. Ресурс завжди пропонує подивитись подібні або пов’язані відео, а значить, потенційні глядачі все одно побачать Ваш ролик або хоча б його прев’ю.
  6. Стовідсотковий вихід на цільову аудиторію. Користувачами YouTube здебільшого є люди, віком від 18 до 54 років. Більшість товарів та послуг розрахована саме на таку аудиторію.
  7. Вірусний маркетинг. Якщо Ваше відео буде вдалим та дійсно цікавим споживачам, воно розлетиться по всьому світу навіть без Вашої участі.

Залишити коментар

Архів