+38 (067) 360-24-25    office@welldostudio.com

логотип велдо студіо
Зв’язатись

Зв'язок з нами:

Адреса : м. Львів, Промислова, 50/52

Телефон :‭+380 (93) 118 17 66‬

E-mail : office@welldostudio.com Skype : a_kyrychenko

Головна Блог веб студії Welldo Перегляд концепції веб-дизайну в сучасних умовах
15
груд
Перегляд концепції веб-дизайну в сучасних умовах

Перегляд концепції веб-дизайну в сучасних умовах

Після багатьох років «еволюції», нарешті, у 2015 році ми розробляємо веб-сайти, які відображаються на пристроях всіх форм і розмірів. Великі робочі монітори, невеликі 13-дюймові ноутбуки, смартфони та планшети − все використовується для перегляду та переварювання змісту веб-сайтів. Зараз існує безліч пристроїв, які забезпечують максимальну гнучкість для користувачів.

Враховуючи таку різноманітність засобів для перегляду сайтів, ви б припустити, що власники веб-сайтів не мають більше піклуватись про те, щоб максимальна кількість змісту відображалась у верхній частині. Але на жаль це не так.

Існує поняття − "вище згину". Воно бере початок з друкованої газети і було спрямоване на розміщення захоплюючого контенту вище згину, щоб люди купляли газети в кіоску. Але коли востаннє ви переглядали сайт стоячи на вулиці біля кіоску? В тому то і справа. Концепція «вище згину» більше не має значення в сучасному веб-дизайні і повинна бути забута. Приведемо кілька пунктів, щоб проілюструвати, чому ця концепція є неприпустимою для сучасного дизайну веб-сайту:

 

1. Ми живемо в світі мульті екрану, так що немає єдиного розміру пристроїв

 

Вимога «вище згину» була основною, коли комп'ютерні монітори мали розширення 800x600px. Цей невеликий та обмежений розмір екрану більше не існує або використовується в дуже невеликій кількості випадків. «Згин» в цьому сценарії знаходиться на 600px. На середньому сучасному моніторі цей згин становить 1,400px і це тимчасово, тому що всі регулярно читають та переглядають сайти на Ipad mini, смартфонах, планшетах тощо.

 

2. Користувачі сайту знають що таке прокрутка і вони готові скролити

 

Сучасні пристрої призначені для прокрутки. За допомогою простого руху пальця по екрану веб-сторінка з мінімальними зусиллями прокручується донизу. Це вкоренилося в нашому мозку, тому що так працюють сучасні пристрої. Для користувачів прокрутка не нав'язлива, а інтуїтивна.

 

3. Ви просто не зможете розмістити всі переваги в 600px

 

Якої тематики не був би ваш сайт і яку інформацію ви не хотіли би донести до користувачів, це займе більше 600px простору. І це добре, тому що сторінки будуть прокручуються у міру засвоєння контенту читачем. Це означає, що користувач буде читати, переварювати інформацію і продовжувати прокручувати так, як він перевертав би сторінку в цікавій книзі.

 

4. Фраза «вище згину» відноситься до газет, а не до веб-сайтів

 

Ми не можемо дозволити застарілій концепції, розробленої для газет, диктувати дизайн електронного ресурсу. Це просто не логічно в створенні сучасних веб-сайтів.

Закликання до дій не повинні бути вище згину, щоб переконати відвідувачів. Якщо ви хочете, щоб користувач здійснив конверсії на вашому сайті, ви повинні спочатку зацікавити його, втертись в довіру, показати, що несете йому цінність. Це може бути здійснено завдяки конкретній, цікавій інформації, яка написана саме для відвідувача. Дуже складно отримати лояльність потенційного покупця, запхнувши його в 600px. Набагато краще, якщо ви поведете його вниз і за допомогою скролінга покажете цільовий, легко зрозумілий контент та заклик до дії. Після такої інтерактивної пригоди набагато більше шансів, що відвідувачу захочеться зробити реальні дії.

 

5. Концепція дизайну, орієнтованого на користувача

 

Дизайн, орієнтований на користувача направлений на надання якісного контенту і вирішення проблеми відвідувача. Якщо ви пропонуєте послуги або продаж фізичного продукту, ваша мета підштовхнути відвідувачів сайту до покупки, замовлення послуги і т. п. Але для отримання високої кількості конверсій правильного розташування мало, багато що ще належить зробити зі здатністю контенту взаємодіяти з відвідувачем і дати йому те, за чим він прийшов.

 

Пам'ятайте, що прокрутка це не нав'язливо, це інтуїтивно. Менше турбуйтесь про перший екран і більше зосередьтесь на унікальності та зручності вашого сайту для відвідувачів.

Якщо вам потрібна допомога в створенні адаптивного сайту з індивідуальним дизайном, ми з задоволенням допоможемо вам в цьому. Будь ласка, зв’яжіться з нами для обговорення вдалих рішень для вашого бізнесу.

Залишити коментар

Архів