+38 (067) 360-24-25    office@welldostudio.com

логотип велдо студіо
Зв’язатись

Зв'язок з нами:

Адреса : м. Львів, Промислова, 50/52

Телефон :‭+380 (93) 118 17 66‬

E-mail : office@welldostudio.com Skype : a_kyrychenko

Головна Блог веб студії Welldo Instagram як інструмент для бізнесу
15
трав
Instagram як інструмент для бізнесу

Instagram як інструмент для бізнесу

Донедавна Instagram залишався чимось невідомим для широкої аудиторії користувачів. Сьогодні ж його зараховують до переліку найбільш перспективних соціальних платформ для просування бізнесу. Популярність цієї мережі як ефективного інструменту соціального маркетингу стрімко зростає. За статистикою, 65 % найвідоміших світових брендів використовують Instagram для бізнесу. Даний ресурс є корисним для компаній у будь - якій сфері діяльності: так, за даними проведених досліджень, деякі компанії використовують площадку для проведення фокус - груп перед запуском нового продукту, інші - виставляють в Instagram каталоги своєї продукції, демонструють новинки та розповідають про специфіку своєї роботи.

Що ж таке Instagram? Це безкоштовний сервіс для мобільних пристроїв, який дозволяє зберігати та редагувати фотографії, обмінюватися ними та публікувати їх в інших соціальних мережах (кросспостінг)

До основних переваг сервісу зарахуємо:

1.Можливість використовувати Instagram за допомогою мобільних гаджетів.

2.Високий рівень зацікавленості у взаємодії один з одним та з брендами.

3. Можливість публікувати і використовувати візуальний контент, який сприймається користувачами набагато швидше у порівнянні із текстовим.

4. Обмін візуальними даними призводить до миттєвих конверсій.

При грамотній організації кампанії по просуванню бізнесу, Instagram може стати успішним інструментом smm - маркетингу - процесу залучення трафіку чи уваги до бренду або продукту через цю соціальну платформу.

Instagram як ефективний інструмент соціального маркетингу передбачає такі етапи організації та проведення Вашої рекламної кампанії в соціальній мережі:

1. Підготовка контенту та ретельне планування рекламної кампанії.

На цьому етапі важливо узгодити контент, який завантажується, із маркетинговою стратегією кампанії. Особливу увагу слід приділити підбору інформації, яка буде завантажуватися, та фотографіям, які найкраще відображатимуть характер Вашої діяльності.

2. Представлення широкому загалу.

Для правильної демонстрації запропонованих Вами товарів чи послуг, запам’ятайте, що Instagram - це соціальна мережа, у якій Вашим підписникам повинно бути цікаво спостерігати за Вами. Тому розповідайте користувачам свою історію, розбавляючи її цікавими фотографіями із повсякденного життя Вашої команди, а не нав’язуйте їм свою продукцію.

3.Знайомство із командою.

Додавання на Ваш Instagram фотографій із повсякденного життя Вашої компанії - найкращий спосіб розповісти по себе користувачам та зробити рекламу в соціальній мережі. Дружною атмосферою Ви не лише привабите нових покупців, але й нових перспективних працівників.

4.Завантаження відео.

Відео на Instagram - це відмінний інструмент smm - маркетингу, який використовується для того, щоб повідомити Вашу аудиторію про окрему подію і поділитися Вашими думками з приводу певного питання.

5.Проведення конкурсів.

Конкурси ефективно стимулюють активність користувачів. Використовуйте цей інструмент соціального маркетингу, щоб залучити нових підписників і одержати відгуки аудиторії.

6. Розширення зв’язків.

Цікаві результати демонструє маркетингове дослідження компанії Forrester: соціальна активність різних брендів на Instagram у 58 разів вища, ніж на Facebook, і у 120 разів вища, ніж на Twitter. Постійно завантажуйте новий унікальний контент, розміщуйте цікаві новини, робіть посилання на Ваш сайт або блог, використовуйте хештеги, пов’язані із Вашою діяльністю - і успіх Вам забезпечений

7. Залучення підписників (фолловерів) як попередній етап до зростання продажів. Ефективність використання Instagram залежить від кількості фолловерів Вашого аккаунту. Для збільшення їх числа підключіть аккаунт в Instagram до хроніки в Facebook, відмічайте фотографії популярними хештегами, підписуйте на оновлення інших користувачів, коментуйте і відмічайте вподобані фотографії. Кросспостінг фотографій у Facebook - дуже ефективний спосіб звернути увагу підписників у світових соціальних мережах, яким ще нічого не відомо про Instagram.

Досягнувши емоційної прив’язаності підписників до Вас та Вашої продукції, Ви отримаєте вдячних клієнтів, які будуть надавати перевагу Вашому бренду, у порівнянні із іншими.

Отже, Instagram - це інструмент smm - маркетингу, який дозволяє оперувати багатьма можливостями для ефективної організації та ведення бізнесу.

Залишити коментар

Архів