+38 (067) 360-24-25    office@welldostudio.com

логотип велдо студіо
Зв’язатись

Зв'язок з нами:

Адреса : м. Львів, Промислова, 50/52

Телефон :‭+380 (93) 118 17 66‬

E-mail : office@welldostudio.com Skype : a_kyrychenko

Головна Блог веб студії Welldo Як зібрати більше лайків?
11
лип
Як зібрати більше лайків?

Як зібрати більше лайків?

За нашими спостереженнями, Facebook змінив налаштування для нових користувачів соціальної мережі. Відтепер у налаштуваннях стеження (пункт «Хто може стежити за мною») за замовчуванням діє обмеження «Друзі». Тобто якщо ваш пост з’являється у новинній стрічці інших користувачів, які не є вашими fb-френдами, то вони не зможуть вподобати це повідомлення.

Цікаво, що таке обмеження помітили і ті користувачі, які вже довгий час користуються соціальною мережею. Це значною мірою зменшує кількість вподобань та репостів ваших постів. Проблемним це нововведення стане для тих, хто публікує на своїй сторінці важливу для широкого загалу інформацію (наприклад, про соціальні проекти), адже такі повідомлення матимуть змогу переглянути все менше людей.

Для того, щоб на інформацію, яку ви публікуєте, могли відреагувати не лише ваші друзі, а й інші користувачі мережі, змініть у налаштуваннях стеження (пункт «Хто може стежити за мною») позначку «Друзі» на «Будь-хто». От побачите – кількість охопленя (а відтак – лайків, репостів та коментарів) ваших постів зросте.

Залишити коментар

Архів

Теги