+38 (067) 360-24-25    office@welldostudio.com

логотип велдо студіо
Зв’язатись

Зв'язок з нами:

Адреса : м. Львів, Промислова, 50/52

Телефон :‭+380 (93) 118 17 66‬

E-mail : office@welldostudio.com Skype : a_kyrychenko

Головна Блог веб студії Welldo Google maps як інструмент просування компанії
01
квіт
Google maps як інструмент просування компанії

Google maps як інструмент просування компанії

Google Maps - карти, якими мільйони людей користуються щодня. Вони є не просто електронною копією паперових карт, але окремим повноцінним сервісом зі своїми послугами: прорахунком шляху, підбором оптимального варіанту добирання з урахуванням розкладу та маршрутів громадського транспорту тощо. Безкоштовне розміщення інформації про компанію в Google Maps дозволяє отримати вагоме посилання на сайт і проінформувати про компанію в усіх деталях необмежену кількість осіб. А особливо тих, хто або вже знаходиться поруч із нею, або планує у найближчому майбутньому перебувати неподалік.

До того ж, оновлені Карти Google дозволяють користувачам знаходити різні компанії не лише за розташуванням, але й за категоріями, які вони представляють. А значить, якщо хтось шукатиме на карті, наприклад, «ресторан», то він обов’язково побачить і Ваш, як далеко він би не знаходився.

Інформація про компанію, яку можна розмістити в Google Maps, не обмежується лише адресою, телефоном чи посиланням на сайт, як в більшості довідників. До основних даних компанії на Картах за побажанням додаються фото та відеоматеріали, а також інформація про знижки чи акції, що тривають просто зараз. Цю інформацію можна редагувати в залежності від потреб необмежену кількість разів і тим самим постійно тримати людей в курсі своїх оновлень.

Додаткової оптимізації сервіс не передбачає, утім гарантує «довічне» безкоштовне перебування на сайті. Крім того, він надає звичайним користувачам право залишати свої відгуки та коментарі і ставити оцінки компаніям. За умови позитивних відгуків, такий рейтинг сприймається як один з кращих показників якості та збільшує рівень довіри до компанії, адже не передбачає  зовнішнього втручання та «накручування». Все, що треба, щоб досягти найкращих позицій в GoogleMaps, це просто добре робити свою справу, і ми не сумніваємось, що наші клієнти саме так і роблять.

 

Залишити коментар

Архів