+38 (067) 360-24-25    office@welldostudio.com

логотип велдо студіо
Зв’язатись

Зв'язок з нами:

Адреса : м. Львів, Промислова, 50/52

Телефон :+38 (067) 360-24-25

E-mail : office@welldostudio.com Skype : a_kyrychenko

Головна Блог веб студії Welldo Для чого сайту потрібні мета теги?
27
жовт
Для чого сайту потрібні мета теги?

Для чого сайту потрібні мета теги?

Заповнення мета тегів – це перше, що ви повинні зробити для свого сайту, після складання семантичного ядра. З допомогою правильно заповнених тегів мета можна значно підвищити рейтинг сайту, а також збільшити кількість відвідувачів. 

З технічної точки зору до тегів meta відносяться: <description>, <keywords>, - але розповідаючи про оптимізацію не можна оминути тег <title>, який відіграє важливу роль в просуванні сайту. Мета теги - це інструменти, за допомогою яких пошукові системи будуть індексувати ваш сайт. Вони заповнюються для кожної сторінки окремо залежно від її тематики і контенту. Якщо дивитись html код сторінки , то мета теги можна відшукати в розділі <head>, але на самому сайті вони не відображаються.

Так виглядають мета теги в html головної сторінки Welldo Studio

Тексти, що знаходяться в title і description покажее пошукова система в сніпеті по клучових запитах, які мають бути вписані в meta тег <keywords>.
Тепер про кожен тег окремо.

Title (Tt.) 

Це заголовок сторінки.  Він є назвою вкладки для сторінки в браузері  

 

і відображається в результатах пошуку. 
 

Текст Tt. повинен мати 100% унікальність і складатись з 60-75 символів з пробілами. Не варто перевищувати цей розмір, тому що занадто довгий заголовок може просто не поміститись в видачу пошукової системи. В результаті ваш заголовок може обірватись на середині фрази і користувач його не зрозуміє. Дуже важливо, щоб кожна сторінка сайту мала свій індивідуальний Tt. , в який будуть входити ключові запити з семантичного ядра, за якими ви збираєтесь просуватись. Ключі для Tt. підбираються з якомога більшою частотністю і мають розташуватись ближче до лівого краю. 
Оскільки Tt. це перша інформація про вашу сторінку, яку бачить користувач, ви повинні написати такий текст, який спонукатиме її відвідати. Але це не означає що там можна написати будь-який привабливий заголовок. Він має лаконічно, доступно і привабливо розказати читачеві про інформацію, послуги або продукт, що пропонує сторінка. Не варто копіювати і використовувати Tt. з інших сайтів. Він не принесе вам підвищення в рейтингу, навіть якщо сторінка, з якої ви взяли текст, має перше місце в пошуку. 

Title для сторінки нашого сайту “Семантичне ядро — початок оптимізації”

Description (Des.)

Текст цього мета тегу  завжди йде завжди разом із Tt. Їх показує пошукова система в видачі.  

Des. , як і Tt. , має бути унікальним на 100%. Розмір його для Яндекс складє 200-350 символів з пробілами, а для Google – не більше 150. В нього обов'язково мають входити текст з Tt. Також тут можна використати 1-2 ключових запита, які треба розташувати якомога ближче до лівого краю. Текст Tt. , хоч і має входити в Des. , але не має повторюватись, тому що в сніпеті це буде виглядати не гарно. Наприклад, якщо в Tt. ви використовуєте ключ “розробка сайту”, то в Des. можна заміни його синонімом “створення сайту”. 

Текст Des. має не менше значення ніж Tt. , тому він повинен бути також інформативним, лаконічним і цікавим. В трьох речення він має докладно і зрозуміло розповісти читачеві про вашу сторінку і зацікавити відвідати її. Des. , так як і Tt. так і контент на сторінці мають одну тематику. Тому в Des. має ввійти найважливіша і найцікавіша інформація зі сторінки.  Не скупіться на слова, бо якщо текст вийде замалий, пошукова система не сприйме його як Des. і  замінить відрізком з контенту сторінки, де зустрічається ключовий запит. Але бувають випадки, коли навіть з повноцінним Des. пошуковик все одно бере опис з сторінки. В цьому випадку можна написати якісний сео-текст,  в якому речення з ключовим запитом буде привабливо описувати сторінку, або спробувати змінити Des. - зробити його більшим, наприклад. 

Keywords

Слова і словосполучення цього мета тегу не відображаються на сторінці і не показуються пошуковою системою в сніпеті. Keywords - це перелік ключових запитів, по яким буде просуватись сторінка. Він має складатись з декількох фраз загальною кількістю 150-250 символів. Ключові фрази записуються через кому від високочастотних  до низькочастотних. На відміну від Tt. і Des. в keywords, яких варто використовувати лише високо- і середньочастоні запити. Важливо слідкувати за спамністю в запитів. Бажано, щоб одне слово повторювалось не більше ніж 2-3 рази. 

Приклад Keywords зі сторінки нашого сайті “Про нас”

Стоп-слова в мета тегах

Також хочеться зупинитись на словах, якими не варто зловживати в мета тегах, так звані стоп-слова. До них відносяться знаки, слова і символи, які самі по собі не несуть ніякої смислового навантаження і просто ігноруються пошуковими системами при індексації сайтів. До цих слів відносяться : вставні слова, прийменники, займенники, сполучники, частки, вигуки, цифри. Але, тим не менш, вони дуже потрібні для нормального сприйняття тексту. Без них текст схожий на набір словосполучень. Також є стоп-символи. До них відносяться пунктуаційні та розділові знаки: (() - = / \!? | + _.:). І якщо в основному контенті сторінки їх уникнути неможливо, то в мета тегах бажано їх не використовувати. Tt. має обмежену кількість символів, тому витрачати їх на вставні слова, або вигуки немає змісту. А от від розділових знаків відмовитись не вийде. В Des. стоп-слова використовувати можна, але в розумних розмірах. Оскільки в Des. вам треба створити привабливий, зрозумілий і природній опис сторінки зовсім відмовитись від службових частин мови не вийде.

Експериментуючи з мета тегами, що відображаються в сніпеті ви можете впливати на показник співвідношення кількості показів до кількості кліків для вашої сторінки. Чим привабливішим буде сніпет і чим більше він буде відповідати ключовому запиту, тим імовірніше користувач зайде саме на ваш сайт. Але треба розуміти, що для повноцінної життєдіяльності сайту одних тегів не достатньо, його потрібно постійно оновлювати свіжим контентом. Тож на мета тегах діло не закінчується, а навпаки тільки починається.

Якщо Ви хочете замовити послуги з просування від Welldo Studio заповність форму зворотнього зв'язку, або зателефонуйте 067 360-24-25 

Замовити послугу

Залишити коментар