+38 (067) 360-24-25    office@welldostudio.com

логотип велдо студіо
Зв’язатись

Зв'язок з нами:

Адреса : м. Львів, Промислова, 50/52

Телефон :‭+380 (93) 118 17 66‬

E-mail : office@welldostudio.com Skype : a_kyrychenko

Головна Блог веб студії Welldo Чому більшість стартапів зазнає невдачу, не встигнувши стартувати?
24
лют
Чому більшість стартапів зазнає невдачу, не встигнувши стартувати?

Чому більшість стартапів зазнає невдачу, не встигнувши стартувати?

Отже, чому стартап дає збій:

1. Вся справа в бізнесі!

І як в будь-якому бізнесі, тут теж потрібні дослідження, планування і розуміння необхідності змін взалежності від цільової аудиторії. Через усі ці розмови про Facebook та інтернет-мільйонерів, багато людей літають в небесах над хмарами і не хочуть повертатися на землю. Це заважає їм свідомо мислити та планувати, а точніше, часто в них взагалі немає уявлення що таке планування бізнесу.

Бізнес стартап

2. Не підганяйте події. Слава не прийде миттєво!

Часто мене, як автора блогів просять написати про новий стартап. Звичайно, у нас є багато блогерів, які випускають "спонсорські пости". Хоча, я інколи і висвічую деякі корисні програми, додатки та інші речі, але таке прохання виглядає смішно і плачевно. Просити про таке, перш за все, неетично, та й вже давно це не працює!

Не підганяйте події

3. Фінанси!

Офіс, комп'ютери, меблі, місце в центрі міста для особистих зустрічей з клієнтами, машина за $ 80 000 для іміджу - стартап з'їдає дуже багато капіталу. Так чому якийсь «дизайнер» чекає оплати, так? Стартапи, які вимагають безкоштовної роботи, ніколи не заслужать поваги.

Фінанси

4. Будьте реалістом!

Один стартапер гаряче розповідав мені про свою ідею - і це коштувало мені цілого ланчу. Ідея здавалася мені абсолютно дурною. На наступний день клієнт не зменшив обертів, навіть коли я назвав захмарну ціну. Я був шокований, він реагував як божевільний! Потім була зустріч з його «партнером» в престижному місці. Багато слів про те, що для них «велика честь» працювати зі мною. Я погодився зробити начерки, а коли показав їх зі словами «я чекаю оплати зробленої роботи, а весь проект цілком займе близько місяця» - партнер заверещав: «це має бути зроблено за тиждень!».

Пізніше я близько року з цікавості перевіряв URL їхнього проекту, заглушка «Coming soon» трималася до тих пір, поки авторам, мабуть, не набридло платити за хостинг.

В пориві чесності, коли я вислуховував скиглення про відсутність коштів на проектні роботи, я запитав їх, чому вони платять за службовий телефон, а не за професійний дизайн. "Ви могли б використовувати свій власний мобільний!". Але, порожній погляд і несподіваний кінець розмови в Skype дав мені зрозуміти, що вони і не планували платити за проектні роботи.

креативніть

5. Немає сенсу!

Подумайте, якщо стартапу не вистачає стратегічного планування і вас просять зробити роботу безкоштовно, що буде потім? Ще один стартап, позбавлений всякої надії?

Висновок:  

Інтернет зробив більше мільйонерів за десять років, ніж за всю історію США, тому і всі хочуть потрапити на борт. Є безліч "Як розпочати свій власний блог" сайтів, які обіцяють небеса і доставку повітря. Люди мріють, надіються і шукають легкого шляху до успіху. Їм потрібні логотипи і веб-дизайни, додатки та створення сайтів та інші речі, які лише професійні спеціалісти можуть забезпечити ... і всі вони хочуть це безкоштовно.

Ми на дали Вам декілька пунктів, які допоможуть Вам не натрапити на горе-стартап, або задуматися чи дійсно у моєму стартапі все гаразд, чи все я продумав правильно! Не витрачайте свій час даремно.

Перекладено зі статті Why Most Startups Fail Before They Start — Onextrapixel

 

Залишити коментар

Архів

Теги