+38 (067) 360-24-25    office@welldostudio.com

логотип велдо студіо
Зв’язатись

Зв'язок з нами:

Адреса : м. Львів, Промислова, 50/52

Телефон :‭+380 (93) 118 17 66‬

E-mail : office@welldostudio.com Skype : a_kyrychenko

Головна

Блог веб студії Welldo

16
груд

SEO оптимізація – це ключовий елемент просування і успіху вашого веб-сайта. Якщо ви хочете, щоб ваш сайт приваблював відвідувачів, товаришував з пошуковими системами та був конкурентоспроможний, час подумати про оптимізацію та підстроювання сайту під деякі сьогоднішні реалії. 

 ...
15
груд

Після багатьох років «еволюції», нарешті, у 2015 році ми розробляємо веб-сайти, які відображаються на пристроях всіх форм і розмірів. Великі робочі монітори, невеликі 13-дюймові ноутбуки, смартфони та планшети − все використовується для перегляду та переварювання змісту веб-сайтів. Зараз існує безліч пристроїв, які забезпечують максимальну гнучкість для користувачів.

Враховуючи таку різноманітність засобів для перегляду сайтів, ви б припустити, що власники веб-сайтів не мають більше піклуватись про те, щоб максимальна кількість змісту відображалась у верхній частині. Але на жаль це не так.

 ...
01
груд

Дорогі наші майбутні клієнти.

Для Вас чудовий подарунок - місяць ведення рекламної кампанії в Google Adwords безкоштовно!
 ...
23
лист

Багато веб-сайтів мають помилки, які можуть сильно впливати на їх ефективність. У кращому випадку ваш сайт має 6 секунд, щоб захопити інтерес глядача. У той час як деякі з цих помилок просто дратують, інші заважають або перешкоджають відвідувачам вашого сайту скористатись матеріалами або функціями, важливими для функціональності ресурсу.

 ...
23
жовт

Найбільша помилка − передбачати реалізацію проекту за заздалегідь наміченим планом, адже процес створення веб-сайту − це “мандрівка” від точки А до точки Б, яка наповнена безліччю несподіванок та пригод. Починаючи рух, сайт натрапляє на безліч перешкод, які надходять ззовні та стають своєрідними сюрпризами на шляху до реалізації проекту.

 ...
07
жовт

Світовий експерт із веб-аналітики Джастін Картоні є автором цікавої прикладної статті, у якій докладно пояснює, навіщо потрібен когортний аналіз в Google Analytics, як його налаштувати та для чого використовувати. Спробуємо поділитися із Вами деякими матеріалами із цього відмінного матеріалу!

 ...
29
вер

Сторінки з довгою прокруткою − новий тренд у розробці сайтів, який зовсім недавно з’явився в мережі Інтернет. Чимало досліджень доводять, що користувачі із задоволенням прокручують сторінку та переглядають контент за умови, що він є якісним та доречним. На сьогодні сторінки із довгою прокруткою стають популярними та відмінно виглядають, доповнюючи свою функціональність.

 ...
22
вер

Адаптивний дизайн − це один із підходів до розробки сайтів, відповідно до якого ресурс повинен бути зручним для перегляду із будь-якого пристрою: комп’ютера, ноутбука, планшета, мобільного телефону тощо. На сьогоднішній день він вважається одним із найбільш перспективних способів просування сайтів в Інтернеті.

 ...
27
серп

Без сумніву, багатьом відомо, що таке карточка товару, які елементи повинні бути у ній розміщені та які картинки додані. Проте основні правила ефективного та прибуткового моделювання  карточки є мало кому відомими. Саме ця стаття має на меті “розставити усі крапки над і” − сформувати правильне розуміння поняття карточки товару та дати декілька рекомендацій про те, як отримати максимум доходу від кожного її елементу.

 ...
31
лип

Одним із важливих етапів у процесі створення сайту є написання текстів для його сторінок. Уся текстова частина сайту, його інформативне наповнення, у тому числі графіка, фотографії, картинки, відеоролики тощо − об’єднуються під терміном контент, який є вагомим чинником, що впливає на просування сайту в мережі Інтернет.

 ...