+38 (067) 360-24-25    office@welldostudio.com

логотип велдо студіо
Зв’язатись

Зв'язок з нами:

Адреса : м. Львів, Промислова, 50/52

Телефон :‭+380 (93) 118 17 66‬

E-mail : office@welldostudio.com Skype : a_kyrychenko

Головна

Блог веб студії Welldo

27
жовт

Заповнення мета тегів – це перше, що ви повинні зробити для свого сайту, після складання семантичного ядра. З допомогою правильно заповнених тегів мета можна значно підвищити рейтинг сайту, а також збільшити кількість відвідувачів. 

З технічної точки зору до тегів meta відносяться: <description>, <keywords>, - але розповідаючи про оптимізацію не можна оминути тег <title> , який відіграє важливу роль в просуванні сайту. Мета теги - це інструменти, за допомогою яких пошукові системи будуть індексувати ваш сайт. Вони заповнюються для кожної сторінки окремо залежно від її тематики і контенту. Якщо дивитись html код сторінки , то мета теги можна відшукати в розділі <head>, але на самому сайті вони не відображаються.

 ...
22
жовт

Для того, щоб створити канал на YouTube треба мати обліковий запис в Google. Після заповнення простої анкети Google стрілочками підкаже вам всі можливості облікового запису.  В розділі  “мій канал” можна змінити назву і підібрати категорію, під яку буде попадати його відео. Рекомендований розмір зображення для каналу становить 2550х1440 пікселів.  Після завантаження файлу система покаже як буде виглядати ваш канал на різних пристроях(ПК, планшет, смартфон).

 ...
01
жовт

От настав той приємний момент, коли верстка і програмування сайту вже закінчені і здається, що найважче в же позаду, а насправді це не так. Просто існування сайту не достатньо для того, щоб про вас знав весь інтернет. Більшою частиною роботи над ним є наповнення контентом. Для того, щоб ваш сайт могли знайти потенційні клієнти в першу чергу необхідно правильно скласти семантичне ядро.

 ...
05
серп

Основною ціллю створення сторінки в соціальній мережі для вашого бізнесу є популяризація і підвищення рівня зацікавленості до нього серед користувачів. Використання хaштегів є однією зi стратегій в досягненні цієї мети. Хaштеги - це ключові слова в публікації, які відділяються від основної маси символом “решітка”. Оскільки вони є основною навігацією по всім текстам мережі, їх роль для нас дуже важлива. Після додавання решітки перед ключовим словом, воно перетворюється в посилання на список постів, в яких зустрічається однаковий тег. Таким чином статті, схожі за тематикою, поєднуються в групи. Переглядаючи одну з таких груп, користувач може потрапити на вашу сторінку і стати її постійним відвідувачем.

 ...
29
лип

Більшість прогресивних компаній сьогодні створюють публічні сторінки в соціальних мережах, наповнюють їх різною цікавою інформацією про компанію або бренд, проводять з допомогою цих сторінок конкурси, розіграші, вікторини серед користувачів. На перший погляд більшість такого контенту має виключно розважальний характер, але насправді він є вагомим інструментом в створенні лояльності до вашого бренду. Лояльність до бренду - це одна зі складових вашої репутації серед цільової аудиторії. Це стале позитивне відношення, яке може перерости в постійні покупки продукту і послуг та рекомендації його іншим особам.

 ...
01
квіт

Google Maps - карти, якими мільйони людей користуються щодня. Вони є не просто електронною копією паперових карт, але окремим повноцінним сервісом зі своїми послугами: прорахунком шляху, підбором оптимального варіанту добирання з урахуванням розкладу та маршрутів громадського транспорту тощо. Безкоштовне розміщення інформації про компанію в Google Maps дозволяє отримати вагоме посилання на сайт і проінформувати про компанію в усіх деталях необмежену кількість осіб.

 ...
31
бер

YouTube – друга за величиною пошукова система та найбільша платформа для обміну медіаконтентом. Відповідно, і до створення каналуслідпідійти з усією серйозністю. Адже популярність в YouTube може доволі дорого коштувати та в прямому сенсі впливати на прибуток компанії.

 ...
17
бер

Представити компанію Вконтакте можна за допомогою групи або публічної сторінки. Вибір залежить лише від мети, яку ви переслідуєте та засобів, якими збираєтесь її досягти. Причому цей вибір – найперше, що доведеться зробити для просування у Вконтакте. Попри схожість і не чисельні відмінності між групами та публічними сторінками, різниця між ними все-таки є, і є доволі відчутною. Вона починається хоча б з того, за яким принципом навколо акаунту вашої компанії гуртуватимуться люди

 ...
07
бер

Багато хто говорить, що Вконтакте – це такий собі клон чи-то аналог facebook, однак для компаній з СНД в нього є певні доволі очевидні переваги перед своїм прототипом. Адже попри, те що загальна кількість користувачів Вконтакте є значно меншою, ніж у facebook, саме Вконтакте є найпоширенішою соціальною мережею на наших теренах. Що дасть Вашій компанії сторінка Вконтакте?

 ...
07
бер

Створити сторінку компанії в facebook – все одно, що оголосити світу про те, що ти існуєш. Згідно зі статистичними даними, ще у жовтні 2012 року, фейсбуком користувалась кожна 7 людина на землі. Тоді кількість користувачів перетнула межу в 1 мільярд, побивши всі можливі і неможливі рекорди інших соціальних мереж та популярних сайтів. Власне, це і є перша і основна перевага наявності сторінки на facebook. Тут є якщо не кожен, то кожен сьомий. І якщо сторінки Вашої компанії немає у facebook, то і компанії для них просто не існує.

 ...