+38 (067) 360-24-25    office@welldostudio.com

логотип велдо студіо
Зв’язатись

Зв'язок з нами:

Адреса : м. Львів, Промислова, 50/52

Телефон :‭+380 (93) 118 17 66‬

E-mail : office@welldostudio.com Skype : a_kyrychenko

Головна Блог веб студії Welldo

Блог веб студії Welldo

11
жовт

У цьому ж пості Facebook розповів про нові можливості для контролю рекламних повідомлень. Тепер користувачі матимуть змогу обирати тип реклами, яку їм пропонуватиме соціальна мережа.

 ...
28
лип

Часто жартують, що ранок сучасної людини починається не з кави, а з новинної стрічки у Facebook. Без сумніву, у цьому жарті є доля правди. Для того, щоб користувачі більше часу проводили на своїх акаунтах, творці соцмережі намагаються затримувати їх цікавими «фішками», розвагами, нововведеннями у налаштуваннях. 

 ...
11
лип

За нашими спостереженнями, Facebook змінив налаштування для нових користувачів соціальної мережі. Відтепер у налаштуваннях стеження (пункт «Хто може стежити за мною») за замовчуванням діє обмеження «Друзі». Тобто якщо ваш пост з’являється у новинній стрічці інших користувачів, які не є вашими fb-френдами, то вони не зможуть вподобати це повідомлення.

 ...
14
черв

Вибір доменного імені, авторські права, питання, пов’язані з логістикою, соціальні мережі - все це потрібно враховувати при виборі назви для бізнесу. Але найголовніше – щоб ім'я компанії відображало суть бізнесу і привертало увагу. Ми розповімо вам про кілька найпоширеніших помилок, яких власники бізнесу допускаються при найменуванні своїх компаній.

 

 ...
18
трав

Не тільки писати, але й дзвонити!  Відома соціальна мережа вже давно створила можливість телефонувати друзям через власний додаток. З першого погляду наче нічого нового. Багато додатків на різних операційних системах виконували цю функцію. Подивимось глибше.

 

 

 

 ...
10
трав

Поки ми насолоджуємося теплою погодою, Facebook додає нову функцію, яка дозволить робити текст більш доступним та читабельним. Тестуємо форматування тексту через markdown.

 ...
06
трав

Іноді складається враження, що соціальна мережа якою ми всі користуємось – то ніби наша надокучлива бабуся, яка точно знає що ж є кращим (читай – цікавішим, актуальнішим) для нас. 

 ...
29
квіт
Мало хто знає, але відома соціальна мережа Facebook має функцію створення нотаток прямо на сторінках. Що ж це, з чим його їдять та як саме можна використати нотатки для вашого бізнесу? Сьогодні розглянемо ці питання детальніше.
Поїхали!
 
 ...
13
січ

Домашня сторінка створює у відвідувачів перше враження про веб-сайт. Вже на перших етапах необхідно переконатись, що вона має чітку навігацію, корисна та приваблива для потенційних клієнтів. Щоб цього досягти, спочатку треба визначитись з концепцією.

 ...
16
груд

SEO оптимізація – це ключовий елемент просування і успіху вашого веб-сайта. Якщо ви хочете, щоб ваш сайт приваблював відвідувачів, товаришував з пошуковими системами та був конкурентоспроможний, час подумати про оптимізацію та підстроювання сайту під деякі сьогоднішні реалії. 

 ...