+38 (067) 360-24-25    office@welldostudio.com

логотип велдо студіо
Зв’язатись

Зв'язок з нами:

Адреса : м. Львів, Промислова, 50/52

Телефон :‭+380 (93) 118 17 66‬

E-mail : office@welldostudio.com Skype : a_kyrychenko

Головна

Блог веб студії Welldo

02
лип

Кожен сайт “живе своїм життям:” на ньому з’являються нові сторінки, інші − залишаються неактуальними, внутрішні та зовнішні посилання часто стають некоректними. Чому так трапляється і як поступити, якщо на неіснуючу сторінку потрапив пересічний користувач Інтернету? Спробуємо розібратися у цій ситуації і з'ясувати усі досі нез’ясовані питання. 

 ...
23
черв

Графічне оформлення сайту є важливим елементом успіху та прибутковості Інтернет-ресурсу. Сайт з оригінальним дизайном, який не схожий на інші ресурси та не копіює їх, здатний бути конкурентноспроможним та приваблювати цільову аудиторію відвідувачів.

 ...
05
черв

Мабуть, кожному відома приповідка: “Усе геніальне повинно бути простим”. Спробуємо перефразувати її на вислів: “Усе геніальне повинно бути доступним та зрозумілим для користувача”, − і зміст незнайомого та складного на перший погляд слова “юзабіліті” стає цілком зрозумілим.

 ...
26
трав

Попит та пропозиція як основні елементи ринку стають щораз більш залежним від всесвітньої мережі Інтернет. Так, значна кількість зацікавлених осіб - власників магазинів частково або повністю переводять свій бізнес у мережу з метою збільшення збуту продукції із мінімальними витратами, а покупці все частіше здійснюють покупки в он - лайн режимі. Зустрічною точкою продавця та покупця в мережі є Інтернет - магазини.

 ...
15
трав

Донедавна Instagram залишався чимось невідомим для широкої аудиторії користувачів. Сьогодні ж його зараховують до переліку найбільш перспективних соціальних платформ для просування бізнесу. Популярність цієї мережі як ефективного інструменту соціального маркетингу стрімко зростає. За статистикою, 65 % найвідоміших світових брендів використовують Instagram для бізнесу. Даний ресурс є корисним для компаній у будь - якій сфері діяльності: так, за даними проведених досліджень, деякі компанії використовують площадку для проведення фокус - груп перед запуском нового продукту, інші - виставляють в Instagram каталоги своєї продукції, демонструють новинки та розповідають про специфіку своєї роботи.

 

 ...
20
бер

Сучасне життя людини важко уявити без Інтернет реклами - рушійної сили торгівлі, своєрідної пропозиції певного товару чи послуги, засобу приваблення клієнта.

Мережа Інтернет - це рекламне середовище глобального масштабу, за допомогою якого торгівельні компанії та фірми намагаються запропонувати покупцю свій “товар” і залучити щораз більше клієнтів.

 ...
24
лют

Як не натрапити на неробочий стартап, або Чому більшість стартапів зазнає невдачу, не встигнувши стартувати?

Більшість стартапі приречені ще до того, як їх власник вирішує озирнутися на предмет безкоштовного дизайну або контенту для його успіху і ніщо не може зупинити прискорений потяг некомпетентності та відсутності розуміння реальності!

 ...
17
лют

Професіонали, які займаються написанням унікальних текстів чи редагуванням статтей на веб - сайтах - це seo - копірайтери; саме вони розуміють усі тонкощі володіння словом у мережі Інтернет. Метою копірайтера є створення унікального тексту, який приверне увагу користувача, стане своєрідним спонуканням для здійснення покупки, замовлення послуги, оформлення підписки тощо, тобто завдяки правильно написаним та оформленим текстам цільові відвідувачі Вашого сайту стають Вашими потенційними клієнтами, а, отже, приносять прибуток.

 ...
28
січ

Ця стаття буде цікава тим, хто працює над проектом створення веб-сайту, а також власникам та адміністраторам сайтів, які вже діють.

В статті описується алгоритм розробки сайту та короткий огляд процесів - від ідей замовника та перших нарисів до наповнення інформацією та запуску першої рекламної кампанії.

В реальних умовах, подані етапи та їх порядок можуть змінюватись, але дотримуючись шляху та послідовності описаного у цій статті, замовник отримає продукт, який буде максимально відповідати його вимогам, а розробник - усі необхідні дані для ефективної роботи на кожному етапі.

 ...
27
жовт

Заповнення мета тегів – це перше, що ви повинні зробити для свого сайту, після складання семантичного ядра. З допомогою правильно заповнених тегів мета можна значно підвищити рейтинг сайту, а також збільшити кількість відвідувачів. 

З технічної точки зору до тегів meta відносяться: <description>, <keywords>, - але розповідаючи про оптимізацію не можна оминути тег <title> , який відіграє важливу роль в просуванні сайту. Мета теги - це інструменти, за допомогою яких пошукові системи будуть індексувати ваш сайт. Вони заповнюються для кожної сторінки окремо залежно від її тематики і контенту. Якщо дивитись html код сторінки , то мета теги можна відшукати в розділі <head>, але на самому сайті вони не відображаються.

 ...