+38 (067) 360-24-25    office@welldostudio.com

логотип велдо студіо
Зв’язатись

Зв'язок з нами:

Адреса : м. Львів, Промислова, 50/52

Телефон :‭+380 (93) 118 17 66‬

E-mail : office@welldostudio.com Skype : a_kyrychenko

Головна Блог веб студії Welldo 10 речей, які ви маєте знати про SEO
16
груд
10 речей, які ви маєте знати про SEO

10 речей, які ви маєте знати про SEO

SEO оптимізація – це ключовий елемент просування і успіху вашого веб-сайта. Якщо ви хочете, щоб ваш сайт приваблював відвідувачів, товаришував з пошуковими системами та був конкурентоспроможний, час подумати про оптимізацію та підстроювання сайту під деякі сьогоднішні реалії.

Щоб сайт залишався актуальним, його треба постійно оновлювати і доповнювати.  Ви можете спробувати оптимізувати ваш сайт самостійно або звернутись до фахівців з SEO оптимізації та просування сайтів.

 

10 базових коротких правил, яких варто дотримуватись

 

1. Які ключові слова люди використовують для пошуку вашого типу бізнесу? Google AdWords пропонує сервіс, який допоможе вам знайти найкращі ключові слова, які люди насправді шукають в Google. Там ви зможете вибрати собі ключові слова за кількістю запитів, конкурентністю та вартістю. Складіть семантичне ядро - скелет всього вашого контенту, від якого на пряму залежить рейтинг сайту в пошукових системах. Детальніше про важливість семантичного ядра читайте в статті "Семантичне ядро сайту - початок оптимізації".

 

2. Якщо у вас є список ключових слів, використовуйте їх в контенті по всьому сайту. Їх треба грамотно і рівномірно розподілити по сайту, особливо в заголовки h1 та внутрішній перелінковці, виділяти їх в статях та описах товарів або послуг. Але не перестарайтеся, інакше попадете в немилість пошукових мереж, що знизить ваш рейтинг в пошуковій видачі та збільшість вартість реклами в Інтернеті. З цього виходить наступне правило.

 

3. Створюйте актуальний контент для ваших відвідувачів, а не для пошукових систем. Цікавий контент змушує відвідувачів проводити більше часу на сайті та сприяє здійсненню покупок або замовленню послуг. Це вам принесе прибуток, а пошуковим системам просигналізує о високій цінності сайту.

 

4. Також життєво для хорошого ранжирування сайту необхідно грамотно скласти мета-дані сторінок з ключовими слова і, де це можливо, заповнити атрибути Alt і Title графічного контента. Детальніше в статті "Для чого сайту потрібні мета теги?".

 

5. Регулярно доповнюйте ваш сайт новим унікальним контентом. Пошуковики люблять нову інформацію.

 

6. Переконайтеся, що кожна сторінка має принаймні 250 слів якісної інформації, яка не повторюється на інших сторінках або сайтах. Однаковий контент на різних сторінках або скопійований з інших ресурсів також знижує рейтинг вашого сайту або взагалі виключає сторінки з такою інформацією з пошукової видачі.

 

7. Треба збільшувати посилальну масу. Чим більше надійних сайтів, що заслуговують довіри пошукових систем, посилаються на ваш сайт, тим краще. Це говорить, що ваш сайт сам по собі є надійним і актуальним для конкретного пошукового терміна.

 

8. Крім того слідкуйте за посиланнями всередині сайту. Без особливої потреби не використовуйте посилання на інші сайти. Краще, щоб зі сторінки було б посилання принаймні ще на одну сторінку вашого сайту. Та відстань до кожної сторінки сайту від головної має бути не більше 2-3 переходів.

 

9. Додайте на сайті кнопки для поширення свого контенту з соціальних мережах. Люди охоче діляться інформацією, яка їм подобається.

 

10. Використовуйте Google Analytics для того, щоб слідкувати за діями відвідувачів на сайті, а також за релевантністю сторінок. Адже якість вмісту впливає на рейтинг видачі саме цієї цільової сторінки, а не сайту в цілому. Це вам підкаже стратегію в майбутньому.

 

Зверніться до фахівців з оптимізації та просуванню сайтів за аналізом вашого сайту та складання ефективної стратегії по покращенню якості контенту, побудови посилальної маси, покращення результатів видачі в пошукових системах та збільшення кількості органічних відвідувачів.

Залишити коментар