+38 (067) 360-24-25    office@welldostudio.com

логотип велдо студіо
Зв’язатись

Зв'язок з нами:

Адреса : м. Львів, Промислова, 50/52

Телефон :‭+380 (93) 118 17 66‬

E-mail : office@welldostudio.com Skype : a_kyrychenko

Головна Блог веб студії Welldo 10 причин, чому варто інвестувати в адаптивний дизайн
22
вер
10 причин, чому варто інвестувати в адаптивний дизайн

10 причин, чому варто інвестувати в адаптивний дизайн

Адаптивний дизайн − це один із підходів до розробки сайтів, відповідно до якого ресурс повинен бути зручним для перегляду із будь-якого пристрою: комп’ютера, ноутбука, планшета, мобільного телефону тощо. На сьогоднішній день він вважається одним із найбільш перспективних способів просування сайтів в Інтернеті.

Відмінний користувацький досвід, менша вартість підтримки сайту, перевага над конкурентами, більш високі позиції у видачі − і це ще не усі переваги адаптивного дизайну.

Спробуємо описати та подати 10 головних причин, чому варто інвестувати саме в цей вид дизайну:

 

1. Наступила нова ера веб-дизайну.

Адаптивна верстка − один із найновіших трендів у галузі веб-розробки. Сайти стають більш доступними та зручними для користувачів найрізноманітніших пристроїв. Не слідувати цьому тренду − значить бути позаду прогресу.

 

2. Користувацький досвід виходить на перше місце.

Адаптивний дизайн − гарантія відмінного юзабіліті, і не важливо, які пристрої використовує аудиторія: комп’ютери, ноутбуки, планшети чи смартфони. Якщо сайт є адаптивним − враження не будуть зіпсовані ні у кого.

 

3. Охоплення великої аудиторії мобільних користувачів.

За останні роки кількість осіб, які користуються Інтернетом з мобільних пристроїв, зросла у два рази. Статистичні дані вказують на те, що у 2010 році 93% осіб заходили в Мережу через комп’ютери, в 2013 році ця цифра знизилася до 55 %. Цього ж року 45 % осіб користувалися смартфонами, планшетами та іншими мобільними пристроями. В 2014 році трафік з мобільних пристроїв вперше перевищив трафік з десктопів, а в 2015 році Google офіційно заявив, що кількість пошукових запитів з мобільних пристроїв перевершила кількість десктопних.

 

4. Більш високі позиції у видачі.

Одними із найуспішніших каналів залучення трафіку вважаються пошукові системи. Всі вони вказують на те, що адаптивний дизайн − це найкраще рішення серед усіх можливих способів оптимізації під мобільний трафік. Цікаво, що на початку 2015 року Google запустив спеціальний алгоритм, який знижує у видачі сайти, які є неадаптованими для прочитання на мобільних пристроях, і підвищує позицію тих, які забезпечують мобільним користувачам кращий доступ для взаємодії з ресурсом.

Даний факт засвідчений численними експериментами: у Мережі можна знайти дослідження, які підтверджують, що сайти з адаптивним дизайном ранжуються вище, ніж ресурси з таким самим контентом, але не адаптованим під мобільні пристрої.

 

5. Збільшення кількості лідів та клієнтів.

Досвідчені дизайнери веб-студій та програмісти встановлюють високу ціну за створення адаптивного сайту, проте такі інвестиції виправдані та в майбутньому зможуть принести значний прибуток. Пояснення цьому є доволі простим: сайти, які зручно читати із будь-яких пристроїв, володіють відмінними поведінковими факторами. Саме це дозволяє їм ранжуватися вище конкурентів та отримувати більше пошукового трафіку, який, у свою чергу, значно збільшує конверсію.

 

6. Більш проста підтримка сайту.

Якщо у Вас адаптивний дизайн, немає необхідності слідкувати за кількома сайтами для різних пристроїв і витрачати час на їх підтримку. Робота проводиться лише на одній платформі. Невже щось може бути простішим?

 

7. Більш просте Seo та маркетинг.

Оптимізація та просування сайтів в декількох версіях вимагає набагато більше зусиль від Seo-оптимізатора, а щодо Інтернет-реклами, то “піарити” кожну версію сайту окремо − це довга та неефективна тактика.

Усі найбільш авторитетні онлайн-ресурси світу, присвячені Інтернет-маркетингу, великі Seo-компанії та консалтингові фірми одноголосно рекомендують інвестувати в адаптивний дизайн.

 

8.Вагома конкурентна перевага.

Згідно із проведеними дослідженнями, більшість власників ресурсів ще не до кінця розуміють усю важливість адаптивного дизайну для просування сайту, проте щораз більше з’являється таких, які надають йому усі переваги − між ними формується реальне конкурентноспроможне середовище.

 

9. Краще співвідношення ціни/якості.

Найбільша пошукова система у світі Google стверджує, що адаптивний дизайн забезпечує мобільним користувачам кращий досвід Інтернет-серфінга, ніж створення мобільної версії сайту і динамічний показ. Щодо ціни, то у цьому випадку адаптивний дизайн займає друге місце − найдорожче коштує реалізація динамічного показу, а найдешевшою є мобільна версія.

 

10.Вигідна інвестиція.

Краще вкласти кошти в створення адаптивного дизайну зараз і одразу отримувати від цього ефект, ніж декілька років економити та все одно інвестувати в нього, проте за цілком іншою ціною та з іншим степенем конкуренції у видачі.

 

Вести свій бізнес в Інтернеті − надзвичайно важка справа і, щоб хоча б якось виділитися з-поміж сотень сайтів, необхідно багато працювати та максимально швидко реагувати на настрої та зміни потреб користувачів. У даний час нагальною потребою є зручне користування сайтом із будь-яких пристроїв. Вирішити це може тільки адаптивний дизайн.

Залишити коментар