+38 (067) 360-24-25    office@welldostudio.com

логотип велдо студіо
Зв’язатись

Зв'язок з нами:

Адреса : м. Львів, Промислова, 50/52

Телефон :‭+380 (93) 118 17 66‬

E-mail : office@welldostudio.com Skype : a_kyrychenko

Головна Блог веб студії Welldo 10 помилок сайту, які слід уникати
23
лист
10 помилок сайту, які слід уникати

10 помилок сайту, які слід уникати

Багато веб-сайтів мають помилки, які можуть сильно впливати на їх ефективність. У кращому випадку ваш сайт має 6 секунд, щоб захопити інтерес глядача. У той час як деякі з цих помилок просто дратують, інші заважають або перешкоджають відвідувачам вашого сайту скористатись матеріалами або функціями, важливими для функціональності ресурсу.

 

На основі досвіду створення та оптимізації сайтів ми склали список з десяти основних помилок та шляхи їх уникнення.

 

1. Вікна "Ласкаво просимо на наш сайт" або "Натисніть, щоб зайти на сайт"

Не псуйте свою сторінку зайвим клацанням та вікнами з привітанням відвідувачів. Замість цього дайте їм вирішення їхньої проблеми. Зацікавте їх корисним контентом з відповідним змістом, це те, для чого вони знаходяться на вашому сайті.

 

2. Складний пошук контактної інформації

Якщо ваш сайт використовується для продажу послуг або продукції, ваша контактна інформація повинна бути ясною і легкою в пошуку. Особливо це життєво важливо для малого та середнього бізнесу, так як контактна інформація містить посилання на реальну адресу та телефони, що дає клієнтам упевненість, що вони мають справу з реальним бізнесом, а не шахраями.

 

3. Аудіо

Аудіо слід використовувати з обережністю на будь-якому сайті і ніколи не відтворювати автоматично. Сайтам, які використовують аудіо, варто питати у користувача дозволу на програвання аудіо контенту.

 

4. Недружність до Пошукових Систем

Хоча дружність сайту з пошуковими системами не гарантує вам високий рейтинг в видачі, це не означає, щоб не треба робити основи. Основа пошукової оптимізації (SEO) включає в себе карту сайту, короткий та релевантний зміст, використання стандартних тегів розмітки, використання ALT- тегів, а також мета-тегів, таких як title, keywords та description.

 

5. Застарілі технології

Якщо сайт побудований на Flash, є 99% ймовірності, що це заважає вашому бізнесу. Google погано індексує Flash-сайти, це означає, що ви не будете з'являтися високо в результатах пошуку. Крім того, Flash є несумісним з більшістю операційних систем.

 

6. Менше означає більше

Чи в змозі відвідувачі швидко визначити свої товари та послуги? Чи можуть вони легко знайти інформацію, яку шукають? Професійна розробка сайту, добре структурованого, з чіткою і актуальною інформацією, привабливою кольоровою гамою та балансом вільного простору, допоможе привабити відвідувачів і збільшити конверсії.

 

7. Спливаючі вікна

Якщо у вас немає дуже вагомих причин, уникайте спливаючих вікон. Вони дратують користувачів, до того ж багато браузерів їх блокують.

 

8. Повільне завантаження

Як відомо, веб-відвідувачі нетерплячі і залишають сайт, якщо його завантаження займає багато часу. Хороший сайт буде завантажуватися не більше кількох секунд. Причини повільного завантаження сторінок часто включають в себе перевантаження сайту зайвою не оптимізованою графікою або використання неякісних хостингових компаній.

 

9. Погана навігація

Навігація по сайту повинна бути інтуїтивно зрозумілою. Ваша навігація повинна бути організована і представлена ​​відповідно до прийнятих веб-конвенцій. Дотримуйтеся стандартних методів і стандартних місць для навігаційних елементів.

 

10. Контент

Ми всі знаємо, як дратує, коли ми відвідуємо веб-сайт ресторана і виявляємо, що вони не мають доступного для перегляду меню, або мають його в форматі, не адаптованого для мобільних пристроїв. Або ви приходите в ресторан і виявляєте, що вони не оновляли інтерактивне меню протягом багатьох років. Це стосується будь-якої сфери бізнесу. Дуже важливо, щоб ваш сайт мав відповідну актуальну інформацію, в іншому випадку ви ризикуєте відштовхнути і потенційних, і існуючих клієнтів.

 

Тенденції в веб-дизайні міняються з року в рік, але одна річ завжди під вашим контролем - це актуальність і функціональність сайту. Якщо ви не знаєте, з чого почати, звертайтесь до професійної веб-студії. Доручіть фахівцям провести аналіз вашого веб-сайту або бізнесу, щоб створити прибутковий ресурс привабливий і для відвідувачів, і для пошукових систем.

Залишити коментар

Архів